Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudom ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ismerkedésnél ezt áthidalni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy helyes srác, meg gazdag, nagyon sikeres se, legfeljebb valamelyest értelmes. Kamasz koromban féltem az ismerkedéstől, mert általánosban nagyon nem ment, megbántottak többször is. Egyetem alatt nem nagyon volt potenciális lány jelölt, mert eléggé férfias szakra jártam. Sose voltam nagy bulizós vagy ilyesmi, nincs igazából barátzi köröm. Most visszakerültem dolgozni arra az egyetemre ahol tanultam, vidéki faluról járok egy vidéki egyetemre dolgozni. Azért, ha sétálok a kampuszon lehet csajokat látni szoktam is próbálkozni beszélgetni velük, tudok nagyon beszédes is lenni. Viszont az a problémám, hogyha leszólítok egy lányt, akit nem ismertem, beszélek vele 10-20 percet, ha nem kérek kontaktot, akkor elég kicsi az esélye, hogy újra látni fogom, ha kérek, az meg lehet, hogy ilesztő, vagy túl nyomulós lehet. Ezt a problémát, hogyan tudnám áthidalni, hogy tudjak csak úgy beszélgetni új lányokkal, úgy, hogy legyen esélyem viszontlátni őket. Ugyan a kollégákkal jóban vagyok, meg bulizunk is néha, de rajtuk keresztül se tudok ismerkedni. Úgyhogy ezekből a kis beszélgetésekből kellene valamit összehoznom. 26/F

2019. okt. 24. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Társkeresőz! Pont a félénkebb emberek miatt lett készítve ez az egész!
2019. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott kb. dugópajtit tudnék csak találni, de nem az lenne a cél. Tudok lányokkal beszélgetni, bár a szövegemen lenne javítani való. Arra mondjatok valamit, hogyha 10-20 percet tudok egy új leányzóval beszélgetni hogyan tudnám megoldani, hogy legyen újra esélyem beszélni vele.
2019. okt. 24. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tőle hogy merre szokott előfordulni gyakran, hol ebédel, milyen cset programot használ, elkérheted e az elérhetőségét, hova jár sportolni, mik a kedvenc helyei.
2019. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem egy ismerősöm talált párt magának társkeresőn, tehát a "max" enyhén túlzás. Lehet a személyiséged nem jön be a lánynak, aztán hamar otthagy és ezt nem a hibádból fakadóan könyveled el, hanem bemagyarázod magadnak, hogy csak dugásra kellettél.
2019. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Ha nem vagy egy helyes srác, te nem nagyon találnál dugópajtikat társkeresőn, csak szólok.

2. Egyetemen egy csomó nő van, ha ott nem tudsz becsajozni, akkor kb sehol. Amúgy meg jelöld be facebookon, tudd meg a nevét.

2019. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a nehéz abban a mondatban pl, hogy megadnád, kérlek, a telefonszámodat, amin elérhetlek?
2019. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezt is, nem sok sikerrel.
2019. okt. 26. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

és ha ijesztő vagy túl nyomulós? egy pasinak el kell viselnie az elutasítást

ahoz hogy összeszedj egy nőt előtte párnak el kell utasítania


amúgymeg ki nem szarja le hogy mit fog gondolni rólad miután rányomultál? onnantól nem a te dolgod

2019. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!