Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Háromból három lány offolt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromból három lány offolt ki első randi után egy hónapon belül. Van valami ismert rekord?

Figyelt kérdés
Mert ha közel járok hozzá megcélzom.
2019. okt. 22. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az osszes
2019. okt. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az úgy nem vicces, engem egy bizonyos időn belül érdekel.
2019. okt. 22. 01:08
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ennyit még nőként is tartok, pusztán azért, mert nem egy volt az elvárásunk az ismerkedéssel kapcsolatban...


16 a rekord, aki megfutamodott, mert valami kömnyedre vágyott. Szólj, ha elérted. :)

2019. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy hónapon belül 16?? Ez igen, azt hiszem megnyerted a mai napot.
2019. okt. 22. 01:24
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Eddig több száz nőt próbáltam elhívni randira. Egy sem akart mégcsak találkozni sem velem (a legtöbb mégcsak vissza sem írt semmit). Ezt übereljétek...
2019. okt. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
És nem merült fel benned véletlenül sem, hogy ha több százan nem írnak vissza, akkor valamit rosszul csinálsz?
2019. okt. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is gyakorin hisztizek, ha nem jön össze a csaj. Aztán néha összeszedem magam és keménykedek, hogy engem egy nő sem tud megtörni. De most megint itt írok. Néha visszaesek.
2019. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is az összes (egy kivétellel, de az csak kihasznált anyagilag), de még csak randizni sem akart velem soha olyan lány, aki látott már élőben. Egy hónapon belül pedig soha nem jött össze két randi.

Valószínűleg képen sokkal jobban nézel ki, mint élőben.

2019. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5

Nem spammelni kellene nulla erőfeszítéssel több száz "nőt" (akik nem is biztos hogy nők, csak van egy női profiljuk)

2019. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Havernak szerintem a napi 3 átlag megvan. Ragorcsolsz szerintem, vagy olyanoknal próbálkoztal akikkel nem illettel össze.
2019. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!