Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, létezhet olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, létezhet olyan, hogy egy még nem ismert nőt, akit csak láttok párszor kezdetben CSAK megdgni akarjátok, aztán?

Figyelt kérdés

..hosszabb idő alatt megismeritek, nem engedi a szexet, csak ismerkedik, és változik a véleményetek, s már teljesen máshogy néztek rá, megszeretitek a személyét is?S már kapcsolatot akarnátok? Ilyen lehet? Nem tudok kiigazodni valakin, vagy nem tudom elhinni valamit..


Köszönöm a választ!


2019. jún. 14. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Mi, férfiak mindenkit megdugnánk, aki nem kifejezetten visszataszító. Sajna ez van, ezt kell szeretni.
2019. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Persze, simán lehet.
2019. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Nálam a személyiség, a stílus az első, nincs nagy szándékom a megnevezett tevékenységre egy nővel sem, azonban jó lenne, ha lábfétises dolgok bejönnének a kiszemeltnek.

Szóval igen, létezhet.

2019. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%
Ha megismerem a személyiségét, akkor is meg akarom dugni. Vagy ez nálatok hogyan működik? :D
2019. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A mesében. De aki dugni akar nagyon, majd előadja, hogy végre megfeküdj.
2019. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik náluk igazán ilyesmi, maximum ráfügg veled a szexre, és abból már kialakulhat kötődés.
2019. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Nő vagyok, de azért hadd válaszoljak.

Nekem volt egy ilyen "kapcsolatom" egy sráccal. Kedveltük és ismertük, kerülgettük egymást egy ideje, egyértelműen megdönteni akart. Nekem is bejött ő, jókor voltunk jó helyen, megtörtént a dolog. Aztán utána még hónapokon keresztül.. eleinte csak szex, de 2-3 hónap után annyira már nem csak a szex volt, hanem utána összebújás, együtt alvás. De randizni nem jártunk el. Nagyon megkedveltük egymást, sokat beszélgettünk, nevettünk, továbbra is a szex volt a középpontban. Egyszer egy alkalommal szerelmet is vallott, ami azért durva mert tényleg csak szexnek indult és hát hova jutott a dolog..

Kapcsolat azért nem lett belőle, mert mielőtt velem kezdett volna "kapcsolatot" nem annyira rég jött ki egy másik kapcsolatából, ezért a haverjai b@ztatták hogy ne legyen h..lye, ne kezdjen senkivel, menjen és akit csak lehet fektessen meg. Amúgy így is lett. Annak ellenére, hogy szeretett (állítólag :D ) még egykét csajt levarrt mellettem, ami nekem már nem fért bele, mert nem akartam a sokadik eszköze lenni. De velük csak 1-1 alkalommal történt meg

2019. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Aha, mondjuk ez más, mert ti hamar már lefeküdtetek egymással, szerintem ez egy másik helyzet. Ott ugye lehet oxitocin dózis, ami a kötődést kialakítja, ahogy fentebb is írta valaki, hogy ráfügg a veled való szexre, és ezt a fajta kötődést meg is élheti a férfi, - ahogy nálatok is.

Mondjuk ez az én egyéni véleményem, ami eszembe jutott, hogy azért ha igazából szerelmes lett volna beléd, vagy tényleg olyan igazinak érez, akkor nem érdekelték volna a haverok, hanem akart volna igazi párkapcsolatot. Vagy ha még nem is akkor, a szakítása után, de akkor később megkeres e miatt. Szóval inkább ez a ráfüggés lehetett, amit ő szerelemnek nevezett.


A többi választ is köszönöm, én is úgy gondolom, hogy kutyából nem lesz szalonna, ha ő szexpartnert keres, akkor inkább egy duma lehet az, hogy már tisztel is engem, bla-bla. Hát én meg nem vagyok ez az alkat, nem szeretnék egy éjszaka utána sírni a párnámon, nem dőlök be neki továbbra sem.

2019. jún. 15. 07:50
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha azt hiszed hogy pitiztethetsz férfiakat akkor tévedsz. Majd megadja más. Senkit se érdekel a műsor.
2019. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismertem srácot, akinek 5 éve volt barátnője és 5 évig nem feküdt le vele a csaj. Hitegette, hogy neki korai, vallásos, vagy fenetudja... aztán 5 év után kidobta a csaj a srácot és lefeküdt mással. Szóval a gond nem a sráccal van, ha tényleg hosszú ideje nincs szex.
2019. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!