Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti akkor viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti akkor viselkedtek így, amikor csak barátnak akarjátok a pasit?

Figyelt kérdés

Interneten találkoztam egy csajjal.

Nagyon jól elvoltam vele, gmail hangouts-ban cseteltünk. Ma 3 órát beszélgettünk, és nagyon gyorsan elment az idő. Neki a gmail profilján van egy kép. Elég jó, nekem nagyon bejön. Ő viszont annyit nem kérdezett meg hogy hol lakom, de még egy képet sem kért rólam. Csak tegnap óta beszélünk, és szerintem csak barátnak szeretne :/

Jól gondolom, igaz?

Azért lehetne már ennyi idő alatt valami előrelépés, és a célzásokat is hárítja.


2018. febr. 5. 22:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként rákerestem a neve alapján, és közel lakik hozzám, szóval a távolság nem probléma.
2018. febr. 5. 22:36
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő más. Kérdezd meg őt legközelebb a chaten arról, hogy gondolkodik-e kapcsolatban. 35N
2018. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak egyszerűen beszélget veled és nem akar semmit.

A neten ismerkedni nem az igazi.

2018. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Vagy tartózkodóak ilyenkor, vagy kihasználnak, amíg csak hagyod magad.
2018. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tuti tippek kellenének, nem akarok fölöslegesen beszélni vele :D


Erre most mondhatjátok, hogy szemét vagyok. Hát ő is az. Panaszkodott, hogy írogatnak neki idegenek facebook-on, és vissza sem ír nekik. Ez nem ugyanaz?


Csak a nőknek van joga dönteni arról, hogy mit akar, a férfi viszont undorító perverz, ha mást is szeretne? :D

2018. febr. 5. 23:04
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Tanuld meg, mindig mindenben a nők döntenek. Egyébként már akkor hülyeséget csináltál, amikor elkezdtél vele beszélni.
2018. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Minél hosszabb csetcsatába keveredtek, annál kisebb az esély, hogy ebből bármi is lesz.
2018. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a célzásokat hárítja, az nem pozitív jel, de nem beszéltek hosszú ideje, szóval egyértelműre nem vonnék le még semmit. Dumálgass vele, megpróbálhatod elhívni egy talira, aztán akkor úgyis kiderül a dolog, hogy belemegy-e, vagy sem.
2018. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En sem kerdezem meg soha

Ugyis elmondja

Jobban szeretek altalanos temarol beszelgetni poenkodni flortolni mint szaraz tenyeket sorolni.

Az meg a masik h en is utalom ha a pasi egybol szexualis celzasokat tesz

Plane ha lilam nincs ki az ...


A legtobb pasi manapsag nem turelmes, mindent elsore akar, nem veazi figyelembe h egy no nem tud rohamleptekbe haladni. Nekik kell a vonzalom, ami nem abbol all h egy csinos pofi es felall (dugni akar)

En fel evig beszelgettem a chaten a ferjemmel mire talakoztunk. Turelmes volt kivarta h en is tenyleg akarja a talakozast. Es h ne legyen nekem kenyszer.

2018. febr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1) miért gondolod, hogyha valaki szeret beszélgetni, akkir az egyből párkapcsolatot vagy szexet akar?


2) ezért képtelen a sok nyominger egy valamirevaló kapcsolatot kialakítani:


"Csak tegnap óta beszélünk"

"Azért lehetne már ennyi idő alatt valami előrelépés, és a célzásokat is hárítja."


Meg kellene érteni, hogy van aki csak szeret idegenekkel ismerkedni, beszélgetni, nem komolytalan vagy komoly kapcsolatot keres.

Nem kellene minden nőnél bepróbálkozni és nyomulni.

Nem kellene 3 óra beszélgetés után semmilyen célzásokat sem tenni, sem szexuálisat, sem párkapcsolatra utalókat.


Ezeket tanuld meg.


Ha még véletlenül komoly kapcsolatot is keresne, ezzel az attitűddel egészen biztos, hogy rögtön el is ijesztenél bármilyen normális nőt.

2018. febr. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!