Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, létezhet olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, létezhet olyan, hogy egy még nem ismert nőt, akit csak láttok párszor kezdetben CSAK megdgni akarjátok, aztán?

Figyelt kérdés

..hosszabb idő alatt megismeritek, nem engedi a szexet, csak ismerkedik, és változik a véleményetek, s már teljesen máshogy néztek rá, megszeretitek a személyét is?S már kapcsolatot akarnátok? Ilyen lehet? Nem tudok kiigazodni valakin, vagy nem tudom elhinni valamit..


Köszönöm a választ!


2019. jún. 14. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, én láttam igazán "bezsongott" szerelmes nőt. Ha egy nő szerelmes, nincs ilyen, hogy "nem engedi". Sőt, a férfinak kell a nőt fékeznie :D
2019. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a dugás előtt már ismert téged, mégis csak dugnj akar, akkor ne reménykedj. De ha mondjuk első randin dugtok, vagy csak kalandnak indul, aztán megismeritek egymást és szimpik lesztek, akkor simán lehet belőle kapcsolat.
2019. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Dugás előtt csak látásból ismert. Mármint ismerkedés előtt csak látásból ismert.

Nem vagyok a barátnője..

2019. jún. 15. 09:52
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Jól nézel ki, ha az itteni férfi kommentelőknek hiszel :D fele minden ribivel leállt, aztán most kiadja a feszkót.
2019. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!