Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz hogy egy szolidabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy egy szolidabb természetű fiú alkalmasabb egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
20-on éves lányok, Ti mit gondoltok erről?
2019. okt. 21. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem igaz
2019. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Kinek mi ... szerintem nem “a kapcsolatra” kell alkalmasnak lenni , hanem ket szemelyisegnek kell egymashoz passzolnia es attol mukodik jol egy kapcsolat .
2019. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Előìtéletes,sztereotip fos.
2019. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem szeretik a lányok a szolidabb fiúkat
2019. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Jól hangzik, de a szolidot mint tulajdonságot nagyon félreértelmezik. Az nem szolid ha valaki egy nyámnyila, teszetosza, önbizalomhiányos, semmilyen ember. Sajnos az ilyen férfiak is szolidként szokták magukat jellemezni pedig az egy teljesen más tulajdonság. Az ilyen férfiak pedig egyáltalán nem alkalmasak kapcsolatra. Ha valaki úgy szolid, hogy mellette megvan a kellő önbizalma, magabiztossága, önállósága, jelleme akkor persze, a legjobb kapcsolatra. De nagyon nagyon kevés ilyen férfi van. A legtöbbjüknél a szolid tényleg azt jelenti, hogy kis semmilyen, unalmas, tutujgatni kell stb.
2019. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
5: És ez miért baj? Úgyértem oké, nyilván unalmas lesz, hogy ő is csak egy ember és nem superman, de végső soron talán jobb, mint az idegbajos gyíkok, akik lilára vernek "mer' ma épp kikapott a fradi".
2019. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mert nem ez a két véglet van. Van a férfiaknak mondjuk egy 70-80%-a aki a tökéletes aranyközépút. Aki nem ijed meg ha hozzászólnak, tud venni egy kiló kenyeret a boltban de nem ver félholtra a csúnyán nézel rá. Ezért senki nem fog összejönni sem kis nebántsvirágokkal akiknek nulla személyisége van, sem idegbeteg barmokkal. Bőven van középút a kettő között. Ne próbáljuk már azzal ellensúlyozni azt ha valaki semmilyen és unalmas, hogy legalább nem ver agyon. Ez rohadtul nem erény és nem fogja ellensúlyozni a nagyon gyenge személyiséget.

2019. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem függ össze. Mit jelent az ha valaki szolid ? Passzoljon a két ember. Tudjanak beszélgetni.
2019. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5: Hú,annyira egyet értek! Ez a gyakori még a gyűjtőhelyük is... :D
2019. okt. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz. A szolodabb pasinak vagy 1-2 hasonló kaliberű barátja, akikkel elmegy néha valahova vagy átjönnek beszélgetni. Kedvesek veled, jófejek, nem beszélik tele a fejét, nem csüngnek rajta, nem nyomulnak rád, nem kavarják a sz*rt. A párod szívesen van velük, de mégis első helyre tud tenni, nem lóg a nyakukon, nem megy mindig velük helyetted, nem akarják kisajátítani sem, mert nem az a partyarc, aki nélkül megáll az élet. Aki szolidabb és nem pörög annyira, az el tud lenni magában, el tud mélyedni dolgokban, szeret elvacakolno dolgokkal, tanulni, fejlődni, gondolkodni és ez teljesen le is tudja kötni. Egy szolidabb embert nem érdekli a nyüzsgés és az, hogy minél többen nyalják körül, csak teszi a dolgát és eli az életét, és nem teher neki, ha valaki mellett végre elköteleződik.


Persze ez csak az, amit én tapasztaltam a párom esetében.


Aztán van a szolidnak az önbizalomproblémás, frusztrált kis görcs verziója, aki csak azért szolid, mert fél megnyikkanni is és nem azért, mert vágyik a csendre vagy nem érzi szükségét annak, hogy hallassa a hangját egy társaságban. Na azok borzalmasak tudnak lenni kapcsolatban a hisztijükkel, a szerencsétlenkedésükkel meg a rádtelepedéssel. Szokás mondani azt is, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik... Na, vannak ilyen emberek is. Szerintem aki békében van magával és tisztában van a maga értékével anélkül, hogy mindig szerepelne, az nagyon jó partner. Aki csak azért szolid, mert nem mer mást csinálni, azon meg látszik, hogy jobb, ha menekülsz...

23n

2019. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!