Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban sok a frusztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sok a frusztrált férfi a társkereső oldalakon, egy nő nagyon vigyázzon magára ha ilyen oldalakon ismerkedik?

Figyelt kérdés

Egy ismerős lány internetről randizott egy férfival, visszautasította a randi végén és a férfi nagyon megverte két férfi segítségére ment a rendőrség el is vitte a férfit eljárás indul ellene, de így is 8 napon túli sérülést szerzett ez a lány ismerősöm.

Ezek után nem nagyon ajánlanám hogy nők ilyen oldalakra menjenek és idegen férfiakkal találkozzanak mert úgy érzem egyre több ilyen frusztrált férfi van ezeken az oldalakon.


2019. okt. 12. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Mindjárt megtudod! Vigyázz, támadnak a nőgyűlölők!😬😬😨😨
2019. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Első pár randi nyilvános helyen. Ennyi.
2019. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Biztos vannak ilyenek, de szerintem ez csak egy kis százalék. Plusz az ilyen emberek szerintem kiszűrhetőek online társalgás során, nem kell azonnal találkozni velük.
2019. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi erővel, akkor ne ismerkedj ,ne maradj kettesben senkivel. Idióta barmok bárhol lehetnek. Neten,baráti körben,iskolában,családban,munkahelyen. Rengeteg erőszakos támadás történik nőkkel szemben,amit valami gyerekkori 'barátjuk' követ el velük szemben,akikben évekig megbíztak.
2019. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb erőszakot nem ismeretlenek követik el.
2019. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nézd meg itt hány frusztrált nőgyülölő elmebeteg férfi van és ez még csak nem is társkereső
2019. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Én azt mondom hogy ha van súlyfeleslege a pasinak akkor azonnal kocc...


Erőszakra hajlamosak ezek mert nincs sok esélyük a nőknél.

2019. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adri+ ***** válasza:

Vannak mindenhol szélsőségek.

A Mai , nők ' még több erőszakos cselekményt követnek el.

Csak ezeket nem jegyzik a hatóságok : ebben a neoFeminista

társadalmi rendszerben ezt csodálod?.


Nekem a Creol és vagy a Giantess Csajok jöttök be leginkább.

A deshoxto thaj bishushov között, san bishefta thaj trinvardesh

között viszont már keményen meg szükséges dolgozni Értem.


Szép napot kívánok Mindenkinek :

Taves bachtalo thaj Lashi dyes :


Adri+

2019. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!