Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Valami többet írj mint szia"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Valami többet írj mint szia" -- ennek ellenére a nők 99%-a sosem ír ennél többet, ha ők írnak férfiaknak. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Társkeresőkről van szó. Egy csomó lánynál lehet látni olyanokat, hogy "legyél egy kicsit kreatív és ne azzal indíts, hogy "szia", vagy "szia hogy vagy"", és hasonlók.


Ennek ellenére, a 33 match-emből összesen egyetlen egy nő írt rám annál többet, hogy "szia", "hello", "hi", etc.


Mindezt annak ellenére, hogy egyébként igen hosszú és tartalmas a profilom leírása, de feltételezem nem veszik a fáradtságot az olvasásra, hiszen egyébként nem írnának rám és/vagy látnák, hogy olyan alapvető különbségeink vannak néha, hogy szóba sem állnánk egymással.



2019. júl. 25. 17:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Én nem írok férfiaknak, viszont elég alaposan ki van töltve az adatlapom, de sokan nem adnak semmi témalehetőséget a sajátjukon, és ha csak egy sziával indítanak, hát arra nem nagyon tudok mit reagálni. :-)
2019. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Ahogyan elvárom valakitōl, hogy ne teljesen sablonosan írjon 1-2 szóban, úgy én magam sem szoktam sablonosan írni, általában elég tartalmasan megfogalmazom a mondanivalóm.
2019. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ignorald.

Amúgy nyilván nem az írt annyit, hogy szia, aki kiírta, hogy te se ezt írd.

A nők meg mindig nem egy homogén massza.

2019. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy nem értem, mi ez a gyerekes hiszti? Mintha zavarna téged, hogy többet kellene írni? Nehezedre esne többet írni egy sziánál? Miközben a leírásodból az jött le, hogy te is szereted a tartalmas beszélgetéseket..akkor miért baj, ha egy nō is szereti? Vagy mi bajod?
2019. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

1: Nem jössz be nekik eléggé, de adnak egy esélyt a személyiségednek

2: unalmasnak tartanak, és várják, hogy hátha mondasz valami értelmeset

3: valójában nem is akarnak veled beszélgetni

2019. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én sosem írok csak annyit, hogy szia. Még ha semmi információt sem adtak magukról, vagy nagyon keveset, vagy értelmetlent ("szeretek olvasni, utazni, meg a nyelveket" -- minden második lány), akkor is megpróbálok valami személyre szabott kérdéssel indítani, ami valahogyan releváns lehet az illető életéhez. Ha nincs ilyen, akkor inkább nem is írok, mivel valószínűleg túlságosan különbözők vagyunk, vagy nem aktív már.


A 33 match-em mellé van még 30 egyoldalú "like-om" más nőktől. Ez kicsivel több, mint 2 hét alatt lett meg. Nem tudom másoknak hogy és mennyi (nyilván van olyan, akinek egy nap alatt összejön ennyi, másoknak meg soha egy sem), de ezek alapján nem nézhetek ki annyira rosszul, habár én összességében csak átlagosnak tartanám magam (lenne lehetőségem ennél sokkal jobban is kinézni, hiszen a testi adottságaim megvannak hozzá, csak éppen nem foglalkozok velük eleget).

2019. júl. 25. 18:03
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is volt ilyen, visszaírtam, hogy "szia", semmit válasz, erre ezt írtam: "most azt kéne írnod, hogy te vagy álmaim férfija, aki a gyerekeim apja lesz". Erre visszaírt egy csomó smileyt és beindult a beszélgetés is. :D A legtöbb nő nagyon béna az ismerkedésben, ezért kicsit terelgetni kell őket.
2019. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Én pedig férfiként elvárom, hogy a nő legyen annyira intelligens, hogy válaszol egy "Szia."-ra is. Hiszen normális embert úgy nevelik a szülők, hogy az utcán egy vadidegen ember rádköszön, legalább visszaköszönsz! Ha ez sem megy, kuka szegény.
2019. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez sem megy, kuka szegény."


Nagyon le lesz törve :D

2019. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
9: Az nem érdekel, hogy egy vadidegen mennyire lesz letörve, amikor saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Ha ilyen szinten kommunikál, és ennyire jó a nevelése, nem tartom valószínűnek, hogy egyébként is bármi lehetne köztünk.
2019. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!