Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Valami többet írj mint szia"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Valami többet írj mint szia" -- ennek ellenére a nők 99%-a sosem ír ennél többet, ha ők írnak férfiaknak. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Társkeresőkről van szó. Egy csomó lánynál lehet látni olyanokat, hogy "legyél egy kicsit kreatív és ne azzal indíts, hogy "szia", vagy "szia hogy vagy"", és hasonlók.


Ennek ellenére, a 33 match-emből összesen egyetlen egy nő írt rám annál többet, hogy "szia", "hello", "hi", etc.


Mindezt annak ellenére, hogy egyébként igen hosszú és tartalmas a profilom leírása, de feltételezem nem veszik a fáradtságot az olvasásra, hiszen egyébként nem írnának rám és/vagy látnák, hogy olyan alapvető különbségeink vannak néha, hogy szóba sem állnánk egymással.



2019. júl. 25. 17:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Ismetelnem tanult kollegam:

“Amúgy nyilván nem az írt annyit, hogy szia, aki kiírta, hogy te se ezt írd.

A nők meg mindig nem egy homogén massza.”


Tovabba ha minden pasi olyan segg hulye lenne mint azok akikkel neha talalkoztam volna, akkkr nem tisztelnek tudosokat, nagy elmeket. Ezert nincs az en szotaramban sem az hogy “minden ferfi vagy A ferfiak”... de mar elek a gyanuperrel hogy ezekkel a szofordulatokkal tanulatlan kollegak dobaloznak csak... legalabbis a tapasztalat ezt sejteti ennyi ido tavlatabol... tegyel kulonbseget. Vedd eszre ki milyen erteket kepvisel. Ez az alapjan tegyel kulonbseget... meglasd egy uj vilag nyilik elotted.

2019. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33 match-et hogy csináltad? Nekem 2 év alatt lett 3 match.
2019. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként ugyanaz a tapasztalatom egy másik társkeresőn. A bő adatlapom ellenére van, hogy csak egy "sziát" írnak, de ennél jobb volt egy mai férfi, aki szintén csak 1 szót írt, hogy "csinos". Így azt gondolom, hogy azokon az oldalakon is inkább csak a képeket nézik, de olvasni már nem akarnak.
2019. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

13: ez nálam is "dívik". Meg amikor semmit nem írnak, hanem elküldenek egy kacsintós szmájlit. A "csúcstartó" az volt, aki elküldött egy pontot.

Kiemelt figyelmet érdemelnek azok, akik kiemelik a levelükben, hogy "ez csak egy sablon levél", egyesek még azt is hozzáteszik, hogy mert látják, nem érdemes mást küldeni, egyedi levélre úgysem válaszolnak a nők, így inkább a sablont küldik el. A gond csak az, hogy rossz helyen keresgél, és ezért nem ír neki senki vissza. Pl. én átlagos testalkatú, max 40 km távban lévő értelmiségit keresek, ő pedig kb. 130 kiló, tőlem kb. 3 és fél órára lakik, és még érettségije sincs. Jah, és dohányzik. Ha elolvasnák az adatlapokat, lehet, hogy nem kéne ennyi erőfeszítést beletenni...

2019. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen normális embert úgy nevelik a szülők, hogy az utcán egy vadidegen ember rádköszön, legalább visszaköszönsz!"


Nem. Az van rosszul nevelve, aki mindenkire ráköszön az utcán, mint egy fogyatékos. Semmi nincs az illemben arról, hogy idegen fazonok köszönéseit fogadni kell. Sőt, ha én idegenekkel álltam volna szóba, el is vertek volna otthon.

2019. júl. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
15: Attól is függ, hány éves vagy. Lehet, hogy 15 évesen most az a divat, hogy nem köszönünk. Én 32 vagyok. Nézd meg nagyapád-nagymamád! Kiment az utcára, vagy csak beállt a buszmegállóba, köszön, ha ismeri, ha nem! És aki nem bunkó, visszaköszön. Tessék legalább egy alap illemet olvasni.
2019. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként sem azt mondtam, hogy mindenkinek köszönj, de aki neked köszön, annak köszönj vissza. Ez nem ugyanaz. Szövegértési nehézségek is vannak?
2019. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is 32 vagyok, és nem köszönök annak, akit nem ismerek.


Nem nekem kell mindenkire ráköszönnöm, hanem aki rám köszön úgy, hogy nem ismer, az miért köszönt? Mindenkinek köszönt vagy kipécézett magának?


Köszönni azt jelenti, felveszem veled a kommunikációt. Ha nem ismerlek, nem fogok visszaköszönni, csak mert te köszöngetős ember vagy. Akit ismerek, annak köszönök, az idős néninek segítek a csomagjával, a babakocsis anyukának segítek a kocsit felemelni, tartom az ajtót, ha valaki mögöttem jön, a boltban jó hangosan, napszaknak megfelelően köszönök, használom a "köszönöm/kérem/bocsánat" szavakat, de ismeretlennek nem fogok visszaköszönni.


Ha emiatt paraszt vagyok, legyek. Te meg mutogasd a telefonodon mindenkinek, mennyi az idő.

2019. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
18: Nem tudom, te hogy vagy vele, de velem számtalanszor előfordult már, hogy rámköszöntek, és fogalmam sem volt honnan ismerem, vagy ki lehet. Visszaköszöntem, merthát fogalmam sincs ki, de így illik. Később kiderült, hogy futólag tényleg találkoztunk már házibulin, vagy valahol. Tehát attól, hogy nem ismered, még nem tudhatod ő ismer e. így legalább nem voltam bunkó.
2019. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos kiváló a memóriám. Megmondom kivel, mikor, hol találkoztam, ki volt még ott, miről beszéltünk, milyen idő volt, mit ettem, milyen illatok voltak, hol voltam előtte, hova mentem utána.


Ha nem így lenne, akkor sem köszönnék. És teljesen tisztában vagyok vele, hogy az emberek nagyrészt bambák. Egyszer az egyik volt osztálytársam elkezdett osztálytalálkozót szervezni. Ő maga sulit váltott 4. osztályban, és senki nem kérdezte, ki ez a rakat ismeretlen ember. Mikor mondtam, hogy engem az összevont találkozó nem érdekel, az egyik csajszika elkezdett kardoskodni, hogy tegyük félre a múltat. (???, nem volt semmi múltunk, akkor hallottam a létezéséről először.) Mikor megkérdeztem tőle, ki vagyok, akkor mondta, hogy hát nem igazán tudja. Érdekes, mert én első általánostól érettségiig mondok neked névsort meg ülésrendet minden órára.


Nem az én bajom, hogy az emberek nem emlékeznek a saját életükre. Ha idegen köszön rám, az valóban idegen. Idegent meg nevelje meg az anyja, hogy ne zaklasson másokat az utcán.

2019. júl. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!