Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tudnátok, hogy nem lesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy nem lesztek párkapcsolatban sosem többet és egyedül maradtok hogyan rendezkednétek be az egyedüllétre?

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Sok szakmai célt tűznék ki magam elé, olyan projektekbe kezdenék, amelyek kivitelezesehez egy egész életre szükség van.

Emellett bakancslistat írnék egy csomó nagyszabású dologgal. Olyanok lennének rajta, amiknek a megvalósítása akár évekbe telik. Sokféle tanfolyanot is elvegeznek.

Örökbe fogadnék egy kutyust is és pezsgő társasági, kulturális életet élnék.


Amúgy pont ezen az úton járok. Szoval a feltételes mód felesleges. 🤗

2019. okt. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy!!! Már megbocsáss, de az önemésztés semmire sem megoldás, te sem erre vágynál s ezt te s tudod. Olyan dologra akarsz "berendezkedni" amit nem kívánsz?
2019. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátokkal, családommal tölteném a lehető legtöbb időt, illetve oylan dolgokat csinálnék, amelyek egyedül is élvezetesek. Emelett keresnék vmilyen hosszú távú kihívást az életben, pl.: egy ház felépítése, eljárnék ilyen-oylan tanfolyamra és mepróbálnék olyan munkát keresni, amit tényleg szeretek és érdekel is.

Az biztos, hogy sok helyre ellátogatnék, a bakancslistámon lévő helyek közül a lehető legtöbbet megprobálnám bejárni.

Szóval nagyjából azt csinálnám, mint eddig.

Csak az a baj, hogy egyedül minden rossz igazából. Pontosabban nem annyira jó.

Se utazni, se filmezni, se szórakozni járni, semmi.

MOndjuk haverokkal kocsmázni nyilván jobb, mint egy zavaró barátnővel, de nagyjából minden más valahogy értelmét veszti nélküle.

2019. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam eddig is így volt, tehát nem érint kérdés, mert az egyedüllétben már profi vagyok.
2019. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én már régen berendezkedtem.Nem hiányzik a felesleges stressz.A nyugalmam mindennél többet ér.
2019. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kettes: Az, hogy mire vágyik az ember és hogyan alakul az élete 2 külön dolog. Nem emésztem magam, éppen hogy jól szeretném érezni magam 26 évesen.

2019. okt. 11. 08:58
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Például, konyhában mindenből csak kettő,az is sok..., két villa-kanál, két tányér, nem kell borospohár, egyedül jó a vizes pohár is...☺️
2019. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval, hogy biztosan látnám a jövőmet?

Egyesek szerint nem jó.

Én örülnék neki.

Nyugdíjasként már nem látnám értelmét az életemnek.

És tuti, hogy néha elmennék luxusk**úrvához

2019. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Eljárnék szórakozni, tanfolyamokat végeznék, a kutyámmal tudnék a legtöbbet foglalkozni és persze építgetném a karrieremet. Nem tudom mit hoz majd a sors, de nem érzem kötelességemnek, hogy "jaj nekem meg kell házasodni, gyereket szülni.". Egyszer lehet váratlanul betoppan egy személy, akiért ezt megtenném, de jelenleg nem érzem ezt kiemelten fontosnak.
2019. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok vele egyedülálló anyaként. Nem nagy ügy. Dolgozom, vannak hobbijaim és sok időt töltök a gyerekemmel. Teljes életet élek.
2019. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!