Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy a párotoknak legyen diplomája?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 18:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Kedves előző. Már a felvételhez nyelvvizsga kell. Azt nem tud mindenki szerezni. Nekem két diplomám van. A rokonságban ismerettségi körben vannak sokan anélkül. Menekülök a közelükből. Ez persze nem mindenkire igaz, mint fordítva sem. Saját apámtól megkaptam, hogy minden diplomás hülye. Ez az életérzés átjárja a sok életben sikertelen beszűkült látókörű, műveletlen tahót. Ez itt is kiütközik.
2019. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

" Honnan tudod, hogy nem vagyok egyik se? "

A stílusodból, a szavaidból sugárzó gyűlöletből.

2019. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Ahogy az is, hogy a diplomások egy része felsőbbrendűnek érzi magát.


Ez pontosan ugyanolyan, mint a vidékiek bunkók, de nem mert a pestiek azok. Valójában meg nem helyhez kötött ez a tulajdonság.

A diploma nem változtat az ember alaptermészetén. Aki beképzelt, az előtte és utána is az lesz. Aki lenézi a másik embert, az előtte és utána is talál rá okot. Ha valaki értelmes és művelt, az papír nélkül is lehet az.


Aki egy szaros papírhoz köti a párválasztást, és nem az adott jelölt jelleméhez, tulajdonságaihoz, az az igazi hülye és szűk látókörű. Ennek nem kéne döntőnek lennie.


Van a környezetemben egy középvezető és egy mérnök. Hasonlóan mindenhez hozzá tudnak szólni, nagyon sok mindenben jártasak.

De közelebbről nézve már nem ez a helyzet. A mérnök egy kivagyi alak, ha megoldás kell egy problémára magyarázni azt nagyon tud, de valójában a szavakon túl használhatatlan a tudása. Cserébe nagyon nagy az arca és folyton aláz másokat "viccből" és sokszor büdös neki a kétkezi munka.

Míg a középvezető egy alapvetően udvarias, kedves, tudásával sose kérkedő ember, csak onnan tudom hogy milyen okos és milyen sok dologhoz ért, mert sokszor beszélgettem vele szakmai dolgokról. Ha valami probléma adódik, szinte bármire képes valami megoldást összehozni, ami működik is meg az eredmény is megfelel a szabványoknak.

Nem ők az első emberek, akikkel találkoztam és hasonló termesztük volt diplomás illetve nem diplomásként.

A cégnél van több másik diplomás is, ők viszont pont e két véglet keveréke. Nem vágnak fel a papírjukkal és meg is tudnak csinálni bármit, ami kell. Őket sokan szeretik is az első mérnökkel ellentétben.


A diploma tudást ad, nem emberséget. Ha valaki már előtte is szar alak volt, utána is az lesz. Aki meg előtte is értelmes, normális ember volt, az nem lesz se több se kevesebb utána se.

2019. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a fusztrált. Jól fizető állásom van Német

országban. Nem köpködök senkit. A cégtulajdonost sem a kinek csilliószor jobban megy és a magyar csórókat sem akiknek egy lakásbérletre sem futja. Sem itt sem otthon. Kerülöm a hülyéket, akik egy hogyan keressük meg egy gráfban a hurkokat kérdésre nem tudnak válaszolni.

2019. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
"A stílusodból, a szavaidból sugárzó gyűlöletből." Ismerek olyan orvost, akinek a stílusa alapján ez lenne az utolsó amire gondolnál, hogy orvos. És nagyon jó, még külföldre is hívják műteni meg ilyenek. Az, hogy gyűlöletet látsz mindenben az nem az én bajom.
2019. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
"Már a felvételhez nyelvvizsga kell. Azt nem tud mindenki szerezni." Nézz utána nyugodtan. Sajnos a középfokú nyelvvizsgával rendelkezők igen nagy százaléka nem tud beszélni azon a nyelven. Pedig ezzel már kéne tudni. Sőt, az egyik haverom mesélte, hogy az egyik kolléganője, akinek felsőfokú nyelvvizsgája van angolból, neki szólt, hogy beszéljen az angol kamionossal, mert nem érti. Most ez mi? Nyílván felsőfoknál ez már ritkább, de ilyen is van. Na most akkor ő pont semmit nem ér a nyelvvizsgájával.
2019. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
#33 Jól leírtad a lényeget.
2019. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Javítom, még nem kellett eddig nyelvvizsga a felvételihez. 2020-tól kell, tehát még nem tudjuk mennyire esik le az egyetemisták száma.
2019. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!