Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy a párotoknak legyen diplomája?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 18:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
20%

Az hülye,aki azt nézi.

Nem mindenkinek tudjak fizetni.

Gondoljon bele, aki elvárja.

Józsikat egyedül neveli az anyja, mert az apja egy p**s. Tehat az anya egyedül nem fogja tudni fizetni a gyerek 350k-s tandijat felevente. Tehat Jozsikanak dolgozni kell. Ennek ellenere Józsi lehet egy tok értelmes emberke,nem? Es az sem sokkal ertelmesebb sok esetben,aki diplomás. Van nekem is akkora tufa ismerosom,az elethez is hülye, es bunko is, ennek ellenere diplomas. Ebbe is bele kell gondolni.

2019. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 MolotovPunk ***** válasza:
70%
Semennyire sem fontos.Eddig összes volt barátnőm érettségizett lány volt.Többségük mégis értelmes nő diploma nélkül is.Manapság pedig sok olyan diploma van,ami lóf_szt sem ér.Komolyabb szakmákkal jobban lehet keresni (diploma) nélkül is.
2019. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, de mivel nekem is van nálam ezért bónusz.
2019. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
32%
Semennyire. Érettségije sincs(nem, nem egy 8 általános kőbunkó), mégis sokkal okosabb, talpraesettebb nálam, aki több iskolát végzett
2019. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Rockarc ***** válasza:
34%

A diploma megszerzesehez szukseg van egy csomo jo tulajdonsagra. Tehat, ha valakinek van az pozitiv dolog. Kepes kituzni celokat, megvalositja, beszel idegen nyelvet, latja az osszefuggesek nem feltetlenul evidens dolgok kozott es napestig sorolhatnam. A kerdes, hogy ezek melle milyen egyeb tulajdonsagok kapcsolodnak. Mert hiaba jo az "alap", ha kozben meg parkapcsolati vagy vilagnezeti szempontbol nem uti meg a szintet, neadjisten totalisan ertektelen.


Iq, muveltseg, tajekozottsag stb. Altalaban ezek kez a kezben jarnak. Kiveteleket mindenki tud sorolni, de az nem azt jelenti, hogy par eset miatt meg kell tagadni a letezo osszefuggeseket. Az ember nem veletlenul skatulyaz, evolucios kenyszer az egyszerusegre valo torekves. Tehat biztos talalsz olyan komuvest, aki nincs beallva naphosszat es nem futtyog a csajok utan, mind az egy fogaval, ami meg van neki, csereben meg tobb nyelven beszel, halomban allnak otthon a konyvek, kocsma helyett templomba jar stb, de nem ez a jellemzo. Az, hogy van egy ilyen ember a sok kozul, nem cafolja a fenti korrelaciot.


43F

2019. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
77%

Rockarc, általában egyetértek veled, de ebben kivételesen nem. Egyetemen dolgozom, és azt kell mondanom, siralmas a helyzet. Nem 1-2, hanem rengeteg olyan hallgatónk van, akik nem hogy a pályára alkalmatlanok, de szerintem az életre is, mégis át kell rugdosni őket kb. Ami szomorú, hogy egy természettudományos szakról beszélek. Nyilván próbáljuk beléjük verni az észt, de akiknek az is megterhelő, hogy elolvassa a polcra kiírt feliratot, és aszerint pakolja el a laboreszközöket, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. Néha inkább érzem magam egy napközis táborban, mint egy komoly intézmény laborgyakorlatán. A zh-k sem jobbak, szóval nem arról van szó, hogy elméletben erősek, csak gyakorlatban picit ügyetlenebbek. Egyszerűen a józan paraszti észt nélkülözik.

Természetesen vannak olyanok, akik kiérdemlik a diplomát, sőt, 1-2 valóban zseniális elme is akad, de nagyon szomorú, hogy azt kell mondanom, hogy ez a kisebbség. A másik szomorú dolog pedig hogy nagyon sokszor hullanak ki olyanok, akik viszont megérdemelnék a diplomát, csak vagy egy bizonyos tárgyban akadnak meg, vagy családi okok miatt kénytelenek abbahagyni (pl haláleset, ami miatt nem tud koncentrálni, az egyik hallgatót a laborból szedtem össze sírva..), aztán mire összeszedik magukat, annyira megváltozik a tanrend, hogy szó szerint a nulláról kéne kezdeniük. Innentől viszont már valóban komoly gond lehet az anyagiak.

2019. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Rockarc ***** válasza:
32%

#16

Nyilvan nem azt mondtam, hogy ultimate dolog. Aki elakad a szakmai, mert valljuk be a diploma az egy szakmai elismeres, annak motivacios problemai vannak. Traumak mindig fogjak erni az embert, en mar eleg fiatalon megtapasztaltam, megse volt hivatkozasi alap semmire. Nem az egyetemrol kihullott emberek lesznek a sikeresek, es parkapcsolati szinten sem biztos, hogy ovek a palma, komoly tores ez az eletben.


Akik megcsinaljak seggelessel tudas nelkul, az hamar kibukik. Az ilyen embereknel hinayozni fognak olyan tulajdonsagok, amik meghatarozoak egy kapcsolatban. Tettero helyett lustasag, celtudatossag helyett nemtorodomseg stb. Nyilvan ez sem lesz egy sikeres menet.


Harmadik ervkent meg azt hoznam fel a "vedelmemben", hogy en tudom mennyi idot, energiat, penzt tettem bele, mire megszereztem a diplomamat, volt hendikeppem rendesen, megis meglett. Ezert tartom sokra. Es naivan ugyanezt feltetelezem a masikrol is, amig ki nem derul az ellenkezoje. De leginkabb azert tartom fontosnak, mert nekem ilyen az ismerosi korom. Oda nehezen illeszkedne be egy olyan ember, aki nem gondolkozik hasonlokeppen. Marpedig ha valasztani kell 10 embert, hogy kikkel megyek randira, akkor inkabb probalkozom 10 diplomasnal, mint 10 szakmunkassal, egyszeruen nagyobb az esely, hogy olyat talalok, mint akit keresek. A statisztika sosem hazudik, csak tudni kell ertelmezni.


43F

2019. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem a diploma a lényeg, hanem az, hogy okos, normális beszélgetőtárs legyen, egy olyan férfi aki nem töszi-möszi és megáll a saját lábán valamint van normális keresete (amiből nem nyomorogni kell)

Én családot és férjet szeretnék, nem villogni azzal, hogy diplomás a pasim.

25/nő

2019. okt. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
33%

Megint ott vagyunk, hogy a diplomások műveletlen, ostoba suttyók, bezzeg a nem diplomások művelt, tájékozott, intelligens emberek.

Na ezért nem ismerkedem nem diplomásokkal.

2019. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
28%

Nem ott tartunk. Megemlítettük, hogy van ilyen. Mert van ilyen, nm is kevés. Az meg téged ír le, hogy csak azért nem ismerkedsz másokkal, mert nincs egy oklevelük, diplomájuk.

Csak tessen megnézni a legnagyobb embereket, vállalkozókat, nagyobb részük még tv-ben sem látott diplomát.

Meg az, aki megveszi a diplomát, attól ugyanolyan hülye marad, én is ismerek ilyet. Diplomás, de semmihez nem ért.

Vagy a régi nagy nevek, kutatók, sokan otthagyták az iskolát.

Természetesen vannak nagyon nagy elmék, akik nem egy diplomával rendelkeznek.

Most ez nem teljesen jó példa, de ez ugyanolyan, mint ha valakivel nem beszélnél mert cigány. Azért nem ismerkedsz vele, mert nincs diplomája? És ha nem tudta fizetni magának? Pesten (pl) apuci-anyuci nélkül ba***atod, mert annyit nem lehet dolgozni suli mellett, hogy albit fizess, meg tandíjat.

2019. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!