Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként tényleg időpocséklás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként tényleg időpocséklás az internetes társkeresés?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Nem vagyok ronda, de nem esnék hasra ha én én lennék a lány. Sportos alkat, és szép kék szemem van. Kb ezek amik külsőleg pozitívumok. Az arcformám se rossz, de inkább kölyökképű. Hátrány, hogy "alacsony" vagyok (170cm).

Tinder és Badoo kilőve. "Hagyományos" online társkeresőkre gondolok.

Kíváncsiságból beregisztráltam egy helyre kamu fiókkal. 90 km-es körzeten belül 50 alatt volt azoknak a személyeknek a száma, akik korban passzolnak hozzám. Ebből max 10-re írtam volna rá, a többi nem az esetem.

Regisztráltam még egy fiókot, csak lányként. Kíváncsi voltam a konkurencia milyen képeket, milyen bemutatkozó szövegeket tol. Többség nem vitte túlzásba, maradjunk annyiban. De a lényeg, hogy kb 10x többen vannak a férfiak (ugyanazzal a szűréssel, mint a másik fiókon).


Igényes képeket, és nem sablon bemutatkozást terveztem írni. De rendkívül sok a férfi...

Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Ötletek?

"való életben ismerkedj" és társait kíméljük most :D


2019. okt. 7. 00:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen alapon nokent is idopocsekolas...
2019. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10 n miatt tényleg felesleges kitölteni az adatlapod.
2019. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap randiztam egy palival a tinderről. Szó sem esett a magasságáról. Úgy vagyok vele, hogy én 162 cm vagyok, ennél alacsonyabbnak lenni, már képtelenség. Eddig két olyan alacsony sráccal találkoztam, akik nálam is kisebbek voltak, az egyik a tegnapi. Jól meglepődtem, hogy le kell hajolnom pusziért, és aztán ennyi is volt. A másiknak még valami az arcával is volt. Mégis találkoztam velük, tök jól is éreztem magam mindkettővel. Szerettem is volna továbbvinni mindkettővel, ennek jelét is adtam bókok, és "köszönöm a mait, igazán jól éreztem magam" formájában, mégsem reagáltak semmit. Keresek tovább.

Hozzájuk képest te nagynövésű vagy, tehát a magasságod nem kifogás.

2019. okt. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 Végre egy kis pozitív hozzáállás. :)
2019. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kaptam emiatt 2 igen bunkó privátot is!!!
2019. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Kíváncsiságból csináltam egy kamuprofilt egy angol influencer srác képeivel.

150 match-em lett Tinderen kb 3 nap alatt,sokszor a csajok írtak "rám".

Néhánnyal elbeszélgettem normálisan,néhányból pedig itt is harapófogóval kellett kihúzni a szavakat.


Szóval ha jó a pasi akkor a csajok is megerőltetik magukat.

2019. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy megerőltetik magukat ha eléjük dobod a jó képeket, jó fotóssal. Átlag Józsi nem fog szarakodni a képekkel, 3 fotó, kellek vagy nem? Ha nem, akkor jó lesz nekik a piperőzős szelfis manusz. Azt mikor kivágja őket, akkor a "szemét férfiak".
2019. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg a regisztráltak aranyát nem szerinti bontásban átlag alsó hangon 80% mindenhol a pasi.

Ha neked bejön a homokszem a Szaharában életérzés akkor hajrá.


"18-25 éves korosztály lenne a célpont."

Szerencsétlen bolond ez a réteg csak a férfiak 95%-ának kell és általában ők (mármint a 18-25 csajok) nincsenek is fent társkeresőn. Mert pont hogy nincs is rá szükségük.


Ott van nekik az élet nevű videojáték abban tökéletesen tudnak boldogulni. Veled ellentétben.


"Igényes képeket, és nem sablon bemutatkozást terveztem írni." Senkit nem fog érdekelni 10-20%-nyi nőre vagytok 80% pasi. És azoknak is többsége 35+.

2019. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!