Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként tényleg időpocséklás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként tényleg időpocséklás az internetes társkeresés?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Nem vagyok ronda, de nem esnék hasra ha én én lennék a lány. Sportos alkat, és szép kék szemem van. Kb ezek amik külsőleg pozitívumok. Az arcformám se rossz, de inkább kölyökképű. Hátrány, hogy "alacsony" vagyok (170cm).

Tinder és Badoo kilőve. "Hagyományos" online társkeresőkre gondolok.

Kíváncsiságból beregisztráltam egy helyre kamu fiókkal. 90 km-es körzeten belül 50 alatt volt azoknak a személyeknek a száma, akik korban passzolnak hozzám. Ebből max 10-re írtam volna rá, a többi nem az esetem.

Regisztráltam még egy fiókot, csak lányként. Kíváncsi voltam a konkurencia milyen képeket, milyen bemutatkozó szövegeket tol. Többség nem vitte túlzásba, maradjunk annyiban. De a lényeg, hogy kb 10x többen vannak a férfiak (ugyanazzal a szűréssel, mint a másik fiókon).


Igényes képeket, és nem sablon bemutatkozást terveztem írni. De rendkívül sok a férfi...

Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Ötletek?

"való életben ismerkedj" és társait kíméljük most :D


2019. okt. 7. 00:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
18-25 éves korosztály lenne a célpont. Úgy vettem észre, hogy belőlük alapból kevesebb van. A fiatal lányok a tindert csapatják inkább.
2019. okt. 7. 00:31
 2/18 Rockarc ***** válasza:
29%

Tenyleg ennyi volt a terv? Felmesz egy tarskeresore, kamu profilokkal inditasz, mert semmi onbecsulesed, majd ugy gondolod, hogy a kepek alapjan eselyed sincs? Miert regisztralsz, most mit varsz akkor?


43F

2019. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kamu fiókot regisztrálni 5 perc. Normális képeket készíteni és rendesen kitölteni az adatlapot rengeteg idő. Gondoltam felnézek van-e értelme annyi energiát beleölni.
2019. okt. 7. 00:36
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Csak te magad 2 kamu profilt csináltál. Miből gondolod, hogy az általad látott profilok nem kamuk?
2019. okt. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

"Kamu fiókot regisztrálni 5 perc. Normális képeket készíteni és rendesen kitölteni az adatlapot rengeteg idő"


"Kíváncsi voltam a konkurencia milyen képeket, milyen bemutatkozó szövegeket tol. Többség nem vitte túlzásba, maradjunk annyiban."

2019. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Google képkereső nem adott találatot arra a 10 személyre. Persze ez nem 100%, hogy igazi profilok lennének. Azt tudom, hogy rengeteg a kamu.
2019. okt. 7. 00:40
 7/18 Rockarc ***** válasza:
81%

MAr elore szolok, hogy felesleges barmennyi idot is beletenned. A nok nem olyan ferfiakat keresnek, mint te. Aki masokhoz meri magat, meg elmeleteket gyart cselekves helyett, azokkal nem tudnak mit kezdeni. Ilyenbol rengeteg van, es egyik sem kelt el. Nekem eszembe sem jutott kamu profilokkal, altudomanyos adatgyujtessel, vilagrengeto megallapitasokat tenni. En csak magamat adtam, es marhara nem erdekelt, hogy kik vannak meg rajtam kivul. Pedig nincs keken fenylo szemem meg egyeb ilyen fontos tulajdonsagom. Eg es fold a kulonbseg koztunk.


43F

2019. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Az internet nem csodaszer - nem fog az öledbe pottyanni tőle a manna, ha te semmit nem teszel érte. Regisztrálhatsz 100 helyre, írhatsz napi 100 levelet, attól még előbb-utóbb eljön a pillanat amikor szemtől-szemben állsz azzal akivel randit beszéltél meg, s ott önmagadat kell adnod. Ha ez utóbbit nem tudod abszolválni, akkor időpocséklás, ha viszont igen, akkor sok sikert, de tény erős lesz a "verseny".

Ha tudod, hogy Tinder és Badoo a leginkább használt a korosztályodban akkor miért más oldalakkal próbálkozol? :o Ott érdemes, ahol sokan vannak - már a nagy számok törvénye alapján is.

2019. okt. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Rockarcnak igaza van, mint mindig.
2019. okt. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha csak a nagyon szabadidődben csapatod, akkor nem...

Pl.wc-n...

😂

2019. okt. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!