Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik komoly kapcsolatot keresnek, és megbecsülik a párjukat?

Figyelt kérdés

Elég régen kellett ismerkednem már (hosszú kapcsolat + a szakítás utáni pár hónap amíg nem akartam ismerkedni), és az eddigi tapasztalatok, amiket mostanában szereztem, elég negatívak :(

Sajnos az alkalmi/egyejszakas dolgok sosem jöttek be, az nem opció nekem.

El vagyok keseredve most kissé.



2019. okt. 1. 00:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Akik ilyenek, azok már kapcsolatban, házasságban élnek.Persze itt is vannak kivételek, hiszen rengeteg a csalás is.

A szabad példányok között viszont eggyel sem találkoztam 44 év alatt, akik komolyat akarnak és megbecsülik a párjukat.Az a kombináció viszont mindre jellemző volt, hogy legyen fix punci, mellette meg jöhet a többi is alkalomadtán. Az én környezetemben csak ilyenek vannak.Máshol nem tudom.

2019. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Vannak de a legtöbb kapcsolatban van akàr a normàlis nõk
2019. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 LazyJones ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, de kétlem, hogy ennyi infó bármire is elég lenne.
2019. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak sokan, ők azok akik keserves hosszú évek szenvedésével találnak nőt, aki vagy megpattan egy casanovával, vagy (kisebb eséllyel) vele marad.


A barátzónában kell az ilyen férfiakat keresni, és az észre nem vett férfiak közt.

2019. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igen, elég sokan.
2019. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem volt sosem alkalmi kapcsolatom, nem tudom már hanyadik kommentelo kerdezte:D Amúgy 23 vagykk, remélem nem kell macskás nenikent vegeznem😅
2019. okt. 1. 10:10
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, persze, de az uuuuuuncsiiiiiiii.
2019. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16 Ez csak rajtad múlik. :)
2019. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
...vagy egyedülálló anyukakênt.
2019. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is iylen férfit keresek,nemsok sikerrel sajnos

31N

2019. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!