Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik komoly kapcsolatot keresnek, és megbecsülik a párjukat?

Figyelt kérdés

Elég régen kellett ismerkednem már (hosszú kapcsolat + a szakítás utáni pár hónap amíg nem akartam ismerkedni), és az eddigi tapasztalatok, amiket mostanában szereztem, elég negatívak :(

Sajnos az alkalmi/egyejszakas dolgok sosem jöttek be, az nem opció nekem.

El vagyok keseredve most kissé.



2019. okt. 1. 00:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Persze, rengeteg ilyen férfi van. A környezetemben ezek a srácok nem kellenek egy nőnek sem. Régebben én is ilyen voltam és nem alakultak szerencsésen a dolgok. Aztán tanultam, változtam, most már nem vagyok ilyen és bumm, nincs gondom.
2019. okt. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én meg pont olyan férfit szeretnék de kb eselytelennek tunik most. :/
2019. okt. 1. 01:08
 3/20 Rockarc ***** válasza:
75%

Nem kell ketsegbe esni. Azert boven van valas Magyarorszagon, mindig is lesznek olyanok, akik alkalmasak parkapcsolatra. Mondjuk a ferfi resze a gyengebb lancszem, a hasznalhato ferfiak rendszerint ujranosulnek, sok no viszont egyedul marad. De folyamatos az utanpotlas, szoval mindig van alkalmas, csak meg kell keresni.


Nemcsak ferfikent nehez a tarskereses, hanem nokent is. Nokent amig nincs meretes tiltolistad, addig olyan, mintha neki sem alltal volna. Legalabbis en nem lattam meg olyan not, aki nem igy tett volna. Egy ido a sok lehuto elfogy, es akkor fogsz tudni valogatni, hogy kivel tudsz elkepzelni kozos jovot.


Ha pedig ugy erzed, hogy megcsomorlottel, akkor tarts egy kis szunetet es kesobb megint ugorhatsz egy fejest a tarskeresesbe. Fog az menni, nyugi!


43F

2019. okt. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindenem a kutya+macska. 8 kutyám van és 7 macskám jelenleg. velük élek. Így nehéz bármilyen pártkapcsolatba is gondolkodni, főleg ha a csaj allergiás is a szőrre. 37/F
2019. okt. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem elég sokan. Én szinte mindig ilyenekkel találkoztam, aztán vagy komoly lett a kapcsolat, vagy nem. Bár én soha nem úgy indultam neki az ismerkedésnek, hogy komoly kapcsolatot akarok, én meg akartam ismerni a másikat, és utána eldönteni, hogy akarok-e vele komolyat. Volt, hogy egyszerűen csak nem passzoltunk össze.
2019. okt. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Ha már volt alkalmi kapcsolatod, biztos hirre ment, higy konnyen kaphato csajszi vagy...
2019. okt. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Jelen!😉

2019. okt. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még olyan nők, akik komoly kapcsolatot keresnek, és megbecsülik a párjukat?


A kérdésedre válaszolva igen vannak. Többnyire ők azok akiket a legtöbb nő semmibe vesz és le se szar...

2019. okt. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy?
2019. okt. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem volt párkapcsolatom, de szeretnék ilyen lenni.
2019. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!