Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a mai nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai nők, miért lehet, így ennyire könnyen felszedni csak szexre őket?

Figyelt kérdés
Semmi tartás nincs a nőkben komolyan mondom elmegyek szórakozni nem vagyok egy adonisz, sőt, De így is szinte majdnem minden hétvégén össze tudnék szedni egy nőt, aki nálam alszik és összegyűröm vele a lepedőt. Komoly kapcsolatot meg abszolút nem akarnak, egyszerűen hihetetlen hogy ilyenek a mai nők, tényleg csak a szex érdekli őket és lassan a kisujjamat nem kell megmozdítani, hogy az ágyamban legyen egy csinos nő
2019. szept. 29. 10:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Elmész egy ilyen kuplerájba, és csodálkozol, hogy tele van ribikkel.

Oda azok a csajok mennek, akik csak szexet akarnak.

Ha ez téged zavar, ne menj oda.

2019. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak fele ilyen tapasztalatom lenne én boldog lennék.

Velem egy nő sem akar semmit...

30F

2019. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a mai világban! Bizony már nem akarnak a nők sem feltétlenül komoly kapcsolatot. (Pláne nem egy diszkóból felszedett pasival) Ők is van hogy csak szexet, szórakozást keresnek.


Hát ez van. The end-

2019. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Téged miért ilyen könnyű felszedni szexre?Neked se lehet sok tartásod.A titok csak annyi,hogy ha csak szexelni akarok,akkor elviszek valakit.Komoly kapcsolatba pedig nem ugrunk bele csak úgy.A szex az más.
2019. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexet akarok csak, akkor miért kéne előadnom az elérhetetlen meg futni a felesleges köröket. Én szexet akarok, ő szexet akar, tiszta sor. A férjemet már "megfuttattam", első pillanattól fogva tudtam, hogy nem csak szex kell tőle.
2019. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%
Csúnya pasival még sok esetben pénzért SEM feküdnek le a nők, ingyen meg pláne NEM, kérdező, te mégis hol élsz?...
2019. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát én még életemben sem voltam olyan helyen, ahol a nők csak szexet akartak. Sőt, még olyan nővel sem találkoztam!
2019. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!