Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az h egyes pasiknak...

Miért van az h egyes pasiknak olyan könnyen megy felszedni egy lányt, ahogy a régivel összeveszett, már megis van az új rá egy hétre?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetüekről beszélek nem azokrol az irtójo pasikrol :)!

Mi a titkuk?

Mivel tudják elcsábítani a lányt?


2014. nov. 29. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A Hatalmas Titok:


Sok lánynál próbálkozom. (+Tanulok a korábbi hibákból és fejlesztem a viselkedésem.)


Forgatókönyv:


Vasárnap "összeveszek a régivel".

Hétfőn a buszon suliba menet megszólítok 1 lányt. Elutasít. Hétfőn délután a városban sétálva megszólítok 3 lányt egy óra alatt. 1 telefonszámot szerzek. Hétfő este buliba megyek. Megszólítok 4 lányt. Mindegyik elutasít.

Kedden nem szólítok meg senkit.

Szerdán a boltban 2 lányt megszólítok. Az egyikük ad telefonszámot.

Csütörtök este egy buliban 3 lányt megszólítok. Az egyikkel csókolózom és megadja a számát.

Pénteken nem szólítok meg senkit.

Szombaton elmegyek a plázába és ott illetve az ottani ruhaboltokban 3 lányt szólítok meg. Egyiküktől sem kapok semmit.

Vasárnap elmegyek sétálni a belvárosba és 2 lányt szólítok meg az utcán. 1 telefonszámot kapok.


Oké, egy hét alatt megszólítottam 17 lányt. Közülük 4 adta meg a számát és azokból 1-gyel csókolóztam. Ez egy elég jó aránynak számít. A 4-ből mondjuk 2-3 az, akivel randit tudok lebeszélni. Onnantól ha az első randi jól megy egy lánnyal (ahol mindenképp csókolózunk), akkor 2-5 randi az, amíg lefekszünk.


A rohadt nagy titok tehát a nagy számok törvényére való hagyatkozás.

2014. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon szép válasz :) köszönöm ,

Másik dolog ami hozzád szól, honnan tudod h alkalmas az idő egy csókhoz , mert szerntem én sok ilyen lehetőséget hagytam ki :(

2014. nov. 29. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Éjszakai ismerkedéskor, ha azon az estén akarom megcsókolni amikor találkoztunk: Általában 1 óra beszélgetés után, miután már elkezdtem őt fogdosni, bevetettem egy-két intimitást elősegítő trükköt és látom rajta, hogy érdeklődik irántam. Onnan tudom hogy érdeklődik irántam, hogy még 1 óra után is velem van. Fél óra beszélgetés után elkezdem finoman fogdosni. Először csak a derekát vagy csípőjét. Először csak egy-egy pillanatra, aztán otthagyom pár másodpercre, aztán ott is hagyom a kezem végleg. Szóval a derekát, csípőjét, karját, vállát, esetleg a combját. Ha nem tiltakozik ezek ellen, akkor nyitott az intimitásra és rám is. Utána 5-10 percenként próbálom megcsókolni. Ha elutasít, akkor úgy csinálok mintha semmi nem történt volna és újra próbálkozom 5-10 perc múlva, amíg össze nem jön a csók.


2. Randin 1,5-2 óra beszélgetés után érdemes próbálkozni. Beülős helyre viszem, ahol jót beszélgetünk egymás mellett ülve. Szintén elkezdem lassan finoman fogdosni, ahogy fentebb leírtam. Közben iszunk 1-2 italt. Szintén bevetek 2-3 intimitásnövelő trükköt. Utána 10-20 percenként próbálom megcsókolni (azért randin jellemzően elsőre-másodjára össze szokott jönni, nem kell sokat próbálkozni).


3. A lényeg, hogy mindig próbálkozz. Engem is sok lány elutasít, amikor meg akarom csókolni. Tudod ki csinálja jól? Aki sok elutasítást kap. Miért? Mert az sokat is próbálkozik. Az hagy ki egy csomó lehetőséget, aki nem is próbálkozik megcsókolni.

Nekem is voltak már olyan lányok, akikről azt hittem hogy nem akarnák hogy megcsókoljam őket, aztán mikor megpróbáltam mégis kiderült hogy ők is akarják. Ha féltem volna és nem próbálom meg megcsókolni őket, akkor egy csomó lehetőséget kihagyok az életemben.

2014. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

intimitást elősegítő trükköt

Ez alatt mit értesz? Ha nem akarod itt akkor irhatod priviben is

Köszi az eddigieket is

2014. nov. 29. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, mik ezek a trükkök?
2014. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Trükkök":


-Bámulóverseny. Azt mondom neki: "Most játsszunk bámulóversenyt. Nézzük ki bírja tovább." - és csak nézzük egymást. A lányok szokták szeretni. Vagy ő elfordul hamar és elkezd nevetni és akkor azt mondom, hogy veszített, vagy ha bírja 1-2 percig és nézzük egymást, akkor mondom hogy én veszítettem. Hasznos, mert közben egymást nézzük folyamatosan, ahogy a nagyon intim közelségben lévő emberek szokták


-Hamis tenyérjóslás. Azt mondom neki hogy tudok tenyérből jósolni és adja oda a kezét nekem. Megfogom a kezét. 2-3 percig beszélek neki kamu dolgokról, amiket akkor találok ki. Mondjuk hogy 3 nagy vonal van az ember tenyerén, az egyik az élet, a másik a pénz, a harmadik a szerelemvonal (vagy tök mindegy, én ezeket szoktam). A szerelemvonalat elemzem utoljára és akkor elmondom neki, hogy milyen férfit látok az életében, aki nagy hatással lesz rá. És ekkor leírom magamat. Ilyenkor elkezd mosolyogni, elmondja szarkasztikusan hogy "Jajj, vajon ki lehet az?", meg ilyenek. A lényeg az egészben azért leginkább azon van, hogy tenyérjóslás közben percekig simogatom és fogom a kezét.


-Átkarolás. Ezt inkább randin szoktam. Egyszerűen 1-1,5 óra beszélgetés után, mikor végig egymás mellett ültünk, átkarolom és ott hagyom a kezem. Ez jelzi elég erősen, hogy akarok valamit.


-Haj hátrasimítás. Akárhogyan is áll a haja, úgy csinálok, mintha megigazítanám a haját. Egyszerűen a füle mögé simítom a haját a beszélgetés közepén, aztán azt mondom, hogy "Megjavítottam a hajad."


Több mint a felüket el is mondtam. Ezek elsőre talán hülyeségnek tűnnek, főleg a férfi agy számára, de a nőkre sokkal nagyobb hatással van az érintés, mint a férfiakra. Még hogyha éppen rossz formában vagyok és nem megy túl jól a randi beszélgetős része, vagy az éjszakai szórakozóhelyen az első találkozáskori beszélgetés a kezdeményezés után, akkor is biztosra megyek hogy ezeket mindig alkalmazom. Mert nagyon sokat adnak hozzá. Érdemes ezeket legalább 1 órányi beszélgetés, ismerkedés után elkezdeni mind a randin, mind a megismerkedés estéjén, mikor már biztos hogy vonzódik hozzád (hiszen 1 órája beszélget veled) és közel akarsz kerülni a csókhoz.


A simogatást/érintést/fogdosást pedig kb. fél-1 óra után elkezdeni. Először csak hozzáérinted a kezedet egy pillanatra a derekához. Aztán ott hagyod pár másodpercre 10 perc múlva. Aztán már végleg ott hagyod. Aztán megfogod a vállát, karját, derekát, akár a combját is. De persze mindezeket beszélgetés közben csinálva és mintha valójában nem is csinálnál semmit, a beszélgetésre koncentrálva.


Ha már megvan irántad az alap vonzalma, tetszése (beszélget veled, nem hagy ott téged, eljött veled randizni), akkor ezt kiteljesíteni a legkönnyebben a fenti dolgokkal lehet. Egy nőnek sokkal többet jelentenek az ilyen érintések, mint a férfiaknak. Már valószínűleg több mint 50 nővel való randin alkalmaztam őket.

2014. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!