Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon csak azért tudom olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak azért tudom olyan könnyen felszedni a csúnyácska, számomra nem vonzó lányokat, mert elhiszem, hogy jobb vagyok náluk és van elég önbizalmam meghódítani őket, mert tudom, hogy úgyis akarnak engem, mert jó vagyok náluk?

Figyelt kérdés
A szép lányoknál mondjuk többnyire még esélyt sem kapok az ismerkedésre, de akkor sem tudom igazán tovább vinni a dolgokat, ha mégis kapok tőlük esélyt, mert folyton érzem, hogy én kevés vagyok külsőm miatt nekik, bár van, aki szerint helyes vagyok, de tény, hogy nem vagyok egy adonisz és magas sem vagyok, sajnos.
2012. dec. 21. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen játék kisfiam.
2012. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy így van mert nagyon sok minden fejben dől el (vonzás törvénye) és elvileg mások azt gondolják rólad amit te magadról. Egy idő után olyanná is válsz amit magadról gondolsz.

Plusz az önbizalom nagyon vonzó dolog, a határozott fellépéssel párosulva nagyon vonzóvá tesz a csajok körében. Valószínűleg emiatt (is) megy könnyebben a csúnya lányok felszedése mert ott megvan az önbizalmad a szép lányoknál pedig már nincs. Másrészről azért is lehet, mert náluk kisebb a mérce nincsenek olyan magas elvárásaik mint a szép lányoknak.

2012. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy az ő igényeik alacsonyabbak.
2019. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!