Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok? Nem lenne jobb inkább tisztességesnek lenni? Hol van itt a lelkiismeret?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalakon, ha nagyon ritkán, "fehér holló" módjára válaszol egy lány, és már nem is tudom, hogy milyen színű holló módjára, még ennél is ritkábban ha nem utasít el a válaszában, akkor érthető módon előfordul, hogy rögtön képet kér rólam. Én természetesen küldök is neki magamról, és emellett jelzem azt, hogy én is szívesen látnék róla egyet. Erre meg mit művelnek? Elmegy nekik a levelem, és utána egyszerűen eltűnnek, mint a kámfor, semmit nem írnak vissza! Tehát ez már nem az első, és nem is a második ilyen eset. Nyilvánvalóan nem fogta meg őket a kinézetem, de hát akkor is, ez így semmiképpen sem fair dolog! Ráadásul olyan eset is előfordult, hogy előbb azt írta az illető lány, hogy "képcsere lehetséges", és azután viselkedett így. Ez pedig nyilvánvalóan arra utalt, hogy ő is küld majd nekem, mert hát ez így lenne természetes.

Jó kérdés az is, hogy ki küldje az első képet, ha róla sincsen fent? Egyik esetben sem írtam azt, hogy előbb küldjön inkább ő, hanem minden ilyen esetben én küldtem először. Persze, azért nem mindenki "lépett le" ezután szó nélkül, kivételek is akadtak.

Hol van itt a tisztesség, a becsületesség?! Hiába néz ki egy lány jól, ha a lelke olyan, mint a sár! Persze, nem idegesítene ez az egész annyira, ha a lányok sokkal gyakrabban válaszolnának. Gondolom, mások is tapasztaltak már hasonlókat.


2012. dec. 19. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eleve honnan gondolod, hogy jól néz ki, ha nem láttad? :D
2012. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
önsajnálat ezerrel :D
2012. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es: ezt egyrészt lehetőségként értettem, hogy amennyiben jól néz ki. Másrészt azoknak a végtelen tömegére céloztam ezzel, akik még válaszra sem méltattak, és van fent róluk kép.


2-es: én nagyon szomorúnak találom azt, ha valaki ezt pusztán önsajnálatnak tartja. Lehet, hogy olyan "íze" van, de én magát a tartalmat találom szomorúnak. Ha nem ez lenne a helyzet, akkor nyilván nem került volna sor a leírására. Akik ezt önsajnálatnak találják, azokat én nagyon irigylem, megmondom őszintén. Akkor inkább ne is írjanak semmit ilyen jellegű kérdésekre, hanem örüljenek, hogy nem kell ilyen dolgokkal foglalkozniuk. Én sem szórakozásból teszem ezt.

2012. dec. 19. 00:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy nap majd te is megtanulod, hogy nem a jó fiúké a világ, tesó.
2012. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, olyan jó pasi vagy, hogy szégyenli, hogy ő meg ronda, nem tartja magát hozzád, a "tökéletes palihoz" méltónak. Ha ennyire nem tetszik a társkereső, minek foglalkozol vele? Való életben sokkal-sokkal könnyebb az ismerkedés.
2012. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Küldjél először képet valamelyik jóképű pasiról,utánna ha kaptál képet akkor bevallod neki hogy átverted,aztán küldesz magadról egy képet,ennyi
2012. dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok megint. Ez igenis önsajnáltatás. Ilyen kérdésre milyen választ vársz? Most a társkeresőn jobb lett volna, ha azt írja a csaj, hogy "bocs de ronda vagy, és baromira nem akarlak megismerni"? Azért csinálják ezt, mert nem akarnak megbántani.
2012. dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2es vagyok. kérdező miért nem fogadod el hogy nem jössz be a csajoknak önsajnálat helyett?? ha nem a gép előtt ülnél hanem kimozdulnál lehet már rég lenne csajod!!! és hidd el nem azért mondom ezt mert beképzelt vagyok stb mert én nem ítélem el a csúnya fiúkat ..de gép előtt chaten esélyed sincs
2012. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A társkeresőknek nem sok értelme van, mivel ez a legtöbb embernél csak pótcselekvés.

Egy időben én is próbálkoztam ezzel, mikor nagyon magam alatt voltam egy-egy szakítás után és elment még az életkedvem is, nemhogy az önbizalmam. Eredménye semmi nem lett, ugyan odáig jutottam el mint amiket Te is írsz, pedig IRL engem megnéznek az utcán a nők, főleg ha lelkileg is rendben vagyok.

Most ugyan épp szakítás után vagyok és lehet nem én vagyok ezért a leghitelesebb jó tanács adó, de próbálkozz inkább személyesen, sokkal jobb és egyszerűbb. Lehet el fog utasítani 100 lány, de ne érdekeljen. Ugyanolyan emberek ők is mint Te vagy én, nem kell tőlük megijedni, vagy elszégyellned magad ha nem jön össze. A 100-ból majd lesz egy akivel boldog leszel és máris megérte a sok próbálkozás.


Én meg most megyek vissza nyalogatni a sebeimet. Így működik ez ha valaki még mindig szerelmes...


25/F

2012. dec. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ahhoz hogy felfogd hogy a társkeresők nem a társ kereséséről szólnak, kell egyfajta szellemi színvonal! Amíg hülye vagy, addig jó nekik, kattintgatsz ezerrel az oldalon, nézed a kamuprofilokat, közben megjelenik egy csomó reklám, ami után az oldal profitál, talán még bele is tudnak húzni téged egy-két áru/szolgáltatás megvásárlásába, veszel vip előfizetést hogy még nagyobb képen láthasd a kamucsaj képeit...

Ha meg lejjebb adod az igényeidet, akkor egy ocsmány p.csa talán szóba áll veled, és mindaddig jópofizik, amíg valaki más meg nem dugja, utána meg le vagy szarva.

Vagy mondok jobbat: normálisnak kinéző csaj, de zavartan írogat. Hosszas, többnapos csetelés után rákérdezel a dilibogyókra és kiderül hogy 3-féle antidepresszánst is szed...

Soroljam még? Ott csak söpredék van, legalja emberek. Büszke lehetsz rá, hogy abba a közösségbe tartozol.

Vagy van egy másik komolynak tűnő társkereső. Szintél hulladék tagokkal, aki meg viszonylag jól néz ki, az vagy bevallja hogy 1 vagy 2 gyereket már egyedül nevel, vagy ha lenyomozod valamelyik közösségi oldalon, akkor jössz rá. Meg arra is hogy hoppá fent van az iwiwen ugyanaz a kép ami a profilján. Hoppácska, milyen dátummal is? 2006-os feltöltés....

2012. dec. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!