Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok? Nem lenne jobb inkább tisztességesnek lenni? Hol van itt a lelkiismeret?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalakon, ha nagyon ritkán, "fehér holló" módjára válaszol egy lány, és már nem is tudom, hogy milyen színű holló módjára, még ennél is ritkábban ha nem utasít el a válaszában, akkor érthető módon előfordul, hogy rögtön képet kér rólam. Én természetesen küldök is neki magamról, és emellett jelzem azt, hogy én is szívesen látnék róla egyet. Erre meg mit művelnek? Elmegy nekik a levelem, és utána egyszerűen eltűnnek, mint a kámfor, semmit nem írnak vissza! Tehát ez már nem az első, és nem is a második ilyen eset. Nyilvánvalóan nem fogta meg őket a kinézetem, de hát akkor is, ez így semmiképpen sem fair dolog! Ráadásul olyan eset is előfordult, hogy előbb azt írta az illető lány, hogy "képcsere lehetséges", és azután viselkedett így. Ez pedig nyilvánvalóan arra utalt, hogy ő is küld majd nekem, mert hát ez így lenne természetes.

Jó kérdés az is, hogy ki küldje az első képet, ha róla sincsen fent? Egyik esetben sem írtam azt, hogy előbb küldjön inkább ő, hanem minden ilyen esetben én küldtem először. Persze, azért nem mindenki "lépett le" ezután szó nélkül, kivételek is akadtak.

Hol van itt a tisztesség, a becsületesség?! Hiába néz ki egy lány jól, ha a lelke olyan, mint a sár! Persze, nem idegesítene ez az egész annyira, ha a lányok sokkal gyakrabban válaszolnának. Gondolom, mások is tapasztaltak már hasonlókat.


2012. dec. 19. 00:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak csak a külső számít. Viszont élőben sincs sokkal több esélyed, ott is minden lány azonnal visszautasítja a csúnya fiúkat.
2012. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sajnos szerintem is ez az igazság. Itt bele is ütközik az ember ebbe a bizonyos "külső megfog, belső megtart" mondásba, mert úgy tűnik, hogy ez az igazság. Rögtön a külsőre mennek, esélyt sem adva más dolgoknak.

Viszont az, hogy kinek ki a szép és ki nem, az egyéni ízlés kérdése. Én nem tartom magamat csúnyának, inkább azt mondom, hogy átlagos a kinézetem.

Az, hogy nem akarnak megbántani, jó, rendben van, ezt meg is értem. Nem könnyű egy helyzet, de vannak bizonyos íratlan szabályok, amit mindenkinek be kellene tartania.

Nekem is tudomásom van ezekről a dolgokról, hogy mik folynak a társkereső oldalakon. Nagyon nagy szerencse kell ahhoz, hogy valaki sikerrel járjon. De akkor is nagyon nehéz ezt tudomásul venni, hogy ilyen világban élünk. Amilyenek a kinti életben az emberek, olyanok itt az interneten is.

Az internet az egy eszköz, lehetőség, amivel élni lehet, ha valaki tud és akar. Az itt a nagy baj, hogy az ismerkedés az kétoldalú folyamat. Nem az internet, a technika tehet arról, hogy az emberek ilyen dolgokat művelnek, meg hogy eleve nem is akarnak ismerkedni. Ezek ellen a dolgok ellen már sajnos a technika is tehetetlen, mivel ugye, ezt is az emberek irányítják, sőt ők a létrehozói. Hiába tesz meg az egyik fél mindent, ha a másik csal, hazudik, eltűnik, nem válaszol, meg ilyesmik. Az kétségtelen, hogy a neten még könnyebb ezeket az ocsmányságokat csinálni, mert még csak nem is látják egymást az emberek. De hát mi a fenét csináljon az ember, ha egyszerűen nincsen más lehetőség az ismerkedésre?! Én úgymond utolsó szalmaszálként, reménysugárként bíztam ebben az egészben, de hát ki a franc gondolta volna még akkor, hogy itt így mennek a dolgok?! Hát most már látom és tudom, és ez, az itt tapasztaltak eddigi életem talán eddigi legnagyobb csalódása. Én mindig is félénk, visszahúzódó természetű voltam, és kényszerhelyzetként nincsen más számomra, csak az internet. Pedig itt meg is van bennem a kellő bátorság, de hát amint írtam, ez még kevés önmagában véve, mert itt sem csak rajtam múlik a dolog.

Az "önsajnálatot" illetően, én úgy fogalmazok inkább, hogy mindenkinek a maga problémái a legnagyobbak. Én azt sajnálom rendkívüli módon, hogy egyeseknek ebből csak ez szűrődik ki. Lehet, hogy én meg azt tartanám önsajnálatnak, amit meg más nem. Bár én ahhoz túlságosan együttérzek másokkal, hogy ilyeneket kijelentsek. Persze, bízni meg reménykedni azt lehet valamiféle csodában.

2012. dec. 19. 23:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Leírtam már más kérdéshez is, de ide is beírom. Alapvetően hibás a Te, és a hasonló témában kérdéseket kiírogató srácok gondolkodásmódja. Ha valakinek a "való életben" nem sikerül becsajoznia, annak kegyetlenül hangzik, de oka van. Ha ott nem sikerült, miért gondolod/gondoljátok, hogy társkeresőn sikerül? Rengeteg ember gondolkozik úgy (Te is), hogy: "nem sikerült becsajoznom sem a discóban, sem a kocsmában, sem a múzeumban, sem a könyvtárban, sem a buszon, sem sehol, hát majd felmegyek társkeresőre, ott sikerül." Nem, ez nem így működik, fogd fel. Irigyellek amúgy, hogy neked ez életed legnagyobb csalódása... Az meg, hogy csal, hazudik... Aki nem válaszol? Erről is ritka furcsa fogalmaid vannak. Nem akarnak megismerni, ez így nem világos? És igen, ez önsajnálat. Nagyon szarul állsz ezekhez a dolgokhoz. És nem a nők a hibásak, ezt fogd fel. Benned van a hiba.

Azt írod, a külsőd átlagos. Ezt ki dönti el?

És ne hülyéskedj itt, hogy Te túlságosan együtt érző vagy. Én is az vagyok. Ha valaki pl a szakadék felé megy, akkor nem együtt kell érezni, hanem meg kell állítani, és elmondani, hogy baromság amit csinál.

2012. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én sok hozzám hasonló véleményt olvastam ilyen témájú kérdésekben, csak pechemre, valahogy ide nem az ilyenek írtak eddig.

Főleg az utolsónak üzenem ezeket a sorokat. Nekem meg ez a rossz hozzáállás! Lehet, hogy félreértetted ezt az egészet, nem tudom; de az is lehet, hogy én fogalmaztam félreérthetően bizonyos dolgokat illetően. Megpróbálok sorban haladni, mert úgy látom, hogy itt elég komolyan félresiklottál az értelmezéseket illetően.

Annyiban egyetértek, hogy részben én vagyok az oka ennek az egésznek, ami a kinti ismerkedési lehetőségeket illeti. Azt elismerem, hogy ilyen belső tulajdonságokkal nagyon nehéz ismerkedni az úgynevezett "való életben". Tehát így a pontos, hogy nemcsak a nők a hibásak, hanem részben én is. De én éppen arra utaltam, hogy az internet, mint ismerkedési forma a hozzám hasonlóaknak kedvező lehet, mert itt már eleve van is lehetőség kezdeményezni, és persze merek is. Emiatt bíztam is benne sokáig. Én és még sok más ember ilyennek születtünk, ilyen lapokat kaptunk a sorstól, és éppen ez az a bizonyos ok, amire utaltál. Ennek tényleg oka van, rossz, lassú, gyenge autóval nem lehet versenyezni; ez talán egy jó hasonlat. Főleg emiatt nem megy a kinti életben, ezt el is ismerem, és ennek le is írtam az okát az előző hsz-ban. Te és mindenki más örüljön, és tegye össze a kezeit, hogy nem ilyen! Látszik, hogy te soha nem küszködtél ilyen dolgokkal, mert akkor nem írtál volna ilyeneket. De hát nem egyformák az emberek, ahogy említettem, mindenkinek a maga baja a legnagyobb. De ki tudja, lehet, hogy annak a hsz-nak van igaza, aki arra utalt, hogy ha mernék, tehát lenne is hol kezdeményezni kint, élőben, lehet, hogy akkor sem jutnék semmire, mert a nők nagyrészt csak a külsőre mennek. Ez egy nagyon lényeges kérdés.

Visszatérve az előzőekre, az éremnek a másik oldalát is látni kell! Itt fent az interneten viszont már nagyrészt nem én vagyok az oka annak, hogy nem sikerül. Legfeljebb annyiban, hogy a kinézetem nem tetszik, de erről meg senki nem tehet. Ebbe bele kell törődni. De ahogyan ők viselkednek, abba már nagyon nehéz beletörődni. Sokan eleve nem is akarnak itt ismerkedni, bárki is ír nekik, csak úgy vannak itt, különféle okokból kifolyólag, ami egy külön téma is lehetne akár. Emellett vannak ún. álregisztrációk is. Nem az csal meg hazudik, aki nem válaszol, bár számomra szinte ugyanaz a kategória. De mégsem szabad összamosni ezeket a dolgokat. Ugyanis a csalás és hazudás alatt azt a jelenséget értettem, amikor hazudnak az adatlapjukon, tehát később derülnek ki érdekes dolgok, amiket írt már valaki korábban. De persze eddig még el is kell jutni a feleknek. Ez az első eset velem nem igazán szokott előfordulni, mert ugye, általában eleve nem is válaszolnak. A nem válaszolás pedig ilyen értelemben nem csalás, de számomra erkölcsileg szinte ugyanaz. Ha pedig nem akar valaki ismerkedni valamiért, akkor azt közölni is kellene, normális, kulturált, civilizált, felnőtt emberekhez méltóan. Ezt ugyanis így illik, így illene tenni! De ezt már kifejtettem az előző hsz-ban is. Remélem, hogy így már érthetőbb! Tehát ha pl. nem tetszik valakinek a kinézete, akkor is válaszolni kellene, mert ez így tisztességes! Ha pedig valaki ugyan még ír először, sőt meg is ígéri(!) a képcserét, és utána, miután első alkalommal én(!) tiszteltem meg a saját fotómmal, eltűnik a fenébe - hát mit lehet erre mondani; ezért én vagyok a hibás?! Elküldöm neki a képemet, ők meg eltűnnek a büdös francba egy szó nélkül! Olyan is létezik, hogy tisztesség, becsületesség! De sajnos számukra nem. Persze tisztelet a kivételeknek, mert azért ilyenek is akadtak. Nekem az arányokkal vannak nagy gondjaim, amennyien így viselkednek, nem válaszolnak. Ha például fordított lenne az arány, és mondjuk annyian válaszolnának, mint ahányan nem, akkor más lenne a helyzet, mert a nagy számok törvénye alapján a siker esélye is megnőne. És amiket leírtam, az még nagyon sok embernek a tapasztalata, csak valahogy ide még nem igazán írt ilyen!

Ami a kinézetemet illeti, amikor azt írtam, hogy átlagosnak tartam magamat, ez az én saját véleményem, és ezt mindenki eldönti, aki engem lát! Szerintem az emberek nagy része ezt gondolja az arckinézetemről. De nyilván nem kérdezem meg őket. Egyszerűen nem tudom, hogy ebben milyen kivetnivalót találtál! Egyébként pedig, miért "hülyéskednék", hogy együttérző vagyok?! Én tényleg az vagyok!

Mindent egybevetve, ez az internetes társkeresés olyan, mint egy szerencsejáték, és szerintem a kinti életben is az. Maradva az autós hasonlatnál, nem elég a gyors autó, a győzelemhez szerencse is kell. Nekem valahogy nincsen szerencsém sem itt az interneten, amellett, ahogyan a lányok viselkednek, és ebben azok is benne vannak, akik eleve nem is akarnak itt ismerkedni. Tehát nyugodtan elmondható, hogy "a hiba ez esetben nem az én készülékemben van"!

2012. dec. 20. 23:05
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor a rend kedvéért haladjunk sorban:)

"csak pechemre, valahogy ide nem az ilyenek írtak eddig." Most a kérdésed célja alapvetően az volt, hogy majd itt együtt fröcsöghettek, hogy miért ilyen gonoszak a nők? Nézd, most mondhatod, hogy nem önsajnáltatás, de ha szigorúan nézed, alapvetően maga a kérdés is nevetséges. Milyen választ vártál? És rosszul látod. Akinek a való életben nem jön össze a nő, annak interneten se fog. Írtál jó gondolatokat, hogy miért ott próbálkozol, de ez nem így működik. Mint írtam, oka van, hogy a való életben miért nem megy a csajozás. És akinek az életbe nem megy, abból az interneten se lesz Casanova.

"Látszik, hogy te soha nem küszködtél ilyen dolgokkal, mert akkor nem írtál volna ilyeneket" Ebben tévedsz. Én is pont ugyanolyan voltam, mint Te/ti. Hangoztattam, hogy a csúnya nőknek csak a külső számít. Aztán itt az oldalon jöttem rá dolgokra, és változtattam. Azóta nincs gondom az ismerkedéssel.

Nem az a baj, hogy érzékeny vagy, hanem hogy rosszul fogod fel ezt az egészet. Most miért kapod fel a vizet azon, hogy nem válaszolnak? Nem kell ezt személyes támadásnak venni. Szard le, és próbálkozz másnál. És továbbra is vallom, hogy a való életben sokkal-sokkal könnyebb az ismerkedés.

2012. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!