Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ahelyett, hogy azt mondanám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahelyett, hogy azt mondanám egy nőnek, hogy azért akarom megismerni, mert tetszik, jobb az, ha azt mondom, hogy szia megláttalak, és kellemetlenül éreztem volna magam, ha nem jövök ide hozzád kicsit beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem tudom számít- e, de 20 on éves korosztályra gondolok, mert már 25 vagyok, de tapasztalatlan.

21-23 év körüli lánnyal szeretnék megismerkedni.

És ha mondjuk jó ez a példa amit írtam, akkor mielőtt randira hívom azért mondanom kéne, hogy tetszik?


2012. dec. 6. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a harmincas korosztályról tudok nyilatkozni (de csak egy vagyok a sok közül). Nálam akkor válna be, ha már ismerjük egymást valamennyire, tudjuk egymás nevét stb... Akkor jó lenne. De innen is tovább kell vinni a fonalat a végén pl. hogy "tudjuk-e folytatni a beszélgetést egy kávé mellett" vagy ilyesmi. Máskülönben úgy gondolnám,hogy csak unatkozott és azért jött ide mert látta, hogy én is unatkozom és ismert. (én már nem hiszek a tündérmesékben)
2012. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előbb azért tudakold meg van-e már pasija
2012. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na jah! #2-nél a pont.

#1 voltam

2012. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb. Nyálas, erőltetett, gagyin jópofizós, meg értelme sincs nagyon (miért érezte volna magát kellemetlenül?... azt ezerszer jobban, kevésbé sután is meg lehet fogalmazni, hogy szeretnéd jobban megismerni). Az első emberibb és őszintébb. Nekem jobban tetszene az.
2016. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!