Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedul maradok orokre?

Figyelt kérdés

Az eddigi osszes (3) kapcsolatomban megcsaltak es ugy erzem csak szexre kellettem nekik meg a haveroknak mutogatni.


Pl sose mentunk el moziba, sose kaptam egy szal viragot vagy egy tabla csokit, sose mentunk etterembe, vagy nyaralni (felesbe sem). Sosem vartam el igazabol, de masoknal azt latom, hogy mindig kap valamit a lany.


1.Egyszer osszekoltozesig is eljutottunk, de rengetegszer magamra hagyott, kitakaritottam a hazat es bejott a srac nyakig sarosan... "Mert ez az o haza es ugy jon be, ahogy akar"


2.Egy masik eleinte kedves volt, de sose vett komolyan, utana meg uvoltott velem rendszeresen.


3.Hozzam masfel km-t autozni/biciklizni/setalni tul sok, de 140km-t utazni egy masik lany miatt tok oke...



En kevesebbet erek mint a tobbi lany? Mit csinalnak maskepp/jol?


24/L


2019. szept. 27. 14:48
1 2
 11/12 Zsoltmester ***** válasza:
Én meg minden lánnyal rendes voltam, összesen három barátnőm volt, 8évig voltam az első kettővel azaz 16 év..aztán kib...tak,a harmadikkal most is együtt vagyok, de már ő is átb..zott az első pár hónapban, amikor még csak ismerkedtünk de már megbeszéltük hogy járunk, még más pasinak is küldött képet magáról. Az előző épp előtte dobott ki engem. Mondhatom k...ajó érzés hogy az ember a minimumot várja el, az őszinteséget, és sosem kapja meg. Néha haragszom azokra akik csak a szexre mennek, de egyre jobban megértem őket. Neked azt kívánom, hogy találj egy olyat mint én, De semmiképp ne kapkodd el és nagyon nézd meg hogy kivel kezdesz, a szexet meg felejtsd el egy darabig. Legyen tartásod, legyél körültekintő, legyenek elvárásaid amelyeknek meg kell felelni.
2019. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most én is így vagyok. De majd jön a megfelelő ember.🙂
2019. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!