Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedul maradok orokre?

Figyelt kérdés

Az eddigi osszes (3) kapcsolatomban megcsaltak es ugy erzem csak szexre kellettem nekik meg a haveroknak mutogatni.


Pl sose mentunk el moziba, sose kaptam egy szal viragot vagy egy tabla csokit, sose mentunk etterembe, vagy nyaralni (felesbe sem). Sosem vartam el igazabol, de masoknal azt latom, hogy mindig kap valamit a lany.


1.Egyszer osszekoltozesig is eljutottunk, de rengetegszer magamra hagyott, kitakaritottam a hazat es bejott a srac nyakig sarosan... "Mert ez az o haza es ugy jon be, ahogy akar"


2.Egy masik eleinte kedves volt, de sose vett komolyan, utana meg uvoltott velem rendszeresen.


3.Hozzam masfel km-t autozni/biciklizni/setalni tul sok, de 140km-t utazni egy masik lany miatt tok oke...



En kevesebbet erek mint a tobbi lany? Mit csinalnak maskepp/jol?


24/L


2019. szept. 27. 14:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
31%
Rossz pasikat fogtàl ki. De, hidd el sokan vagyunk, akik ajándékozzuk a párunkat. F
2019. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Értékeld át az igényeidet. Mindenki hoz valamennyi elvárást az ismerkedésbe. Eddig milyen szempontok alapján választottál?


A többi lány gondolom az első három randi után otthagyja az ilyen srácokat, akik semmibe veszik


21/L

2019. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha eleinte nem ilyenek?...
2019. szept. 27. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mindig csak nagyon jó pasikkal álltáll szóba. Nekik meg csak dugásra kellesz. Hogy vinne el nyaralni, ha annyira sem tartott, hogy moziba elvigyen.

Aki boldogan vinne téged moziba, étterembe, azokat te észre sem veszed.

Ha így folytatod 40 évesen is egyedül leszel és szidod a szemét pasikat.

2019. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy fogsz ki olyan srácot aki még moziba se visz el? Én is most hétvégén megyek moziba és olyan szar egyedül menni, örülnék neki ha hívhatnék valakit.
2019. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hat pont nem. Egyik sem volt olyan "hu de jo csavo", az elsovel senki nem erti miert jottem ossze. A masodikra vegyes visszajelzesek jottek baratnoktol, a harmadik jol nezett ki ugyan, de hatalmas tusko volt (font irtam miert). Szoval egyaltalan nem azert :)


Na meg aztan ha "dicsekednek" velem a haverjaiknak, akkor en se lehetek annyira csunya.

2019. szept. 27. 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó pasi egyértelműen jobb pasi volt, mint amilyen jó nő vagy.

A többinél meg gondolkodj el, hogy miért olyanokat választasz akinek nem érsz meg egy mozijegyet sem. Hidd le, Hogy vannak olyan pasik akik normálisak, nem ultragáz a kinézetük, és szívesen vinnének ide-oda.

Te választottad őket. Miért ilyeneket választasz mindig?

A lényeg: Nem érsz kevesebbet a többi lánytól. Te is egy értékes ember vagy.

2019. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rockarc ***** válasza:
100%

A bizonytalan, alacsony onertekelesu nokre vadasznak az ilyenek. Azokat, akik meg komolyabbat gondolnanak veled, azokat meg eluzi az, hogy nem talalod a helyed a vilagban, sodrodsz, probalkozol, de nem gondolkozol. Az okos, muvelt, magabiztos nokrol az ilyen figurak lepattannak, akik nalad celbaernek. Kiemelnem a muveltseget, tajekozottsagot is. Az olyan emberek akik foglalkoznak ilyennel is altalaban sokkal jobb erkolcsi normak szerint elnek. Ha ilyenek nem probalkoznak nalad, akkor onnan mar tudhatod, hogy egyreszt minden valasztasod rossz lesz, es valtoztatnod kell.


Az ertekrend lenne, aminek szamitania kene, tehat egy polgarias felfogasu emberrel tobbre mesz, mint egy prolival. Nem a kinezet es a penz teszi az embert, hanem a belso tulajdonsagok. Az, hogy direkt csunyat valasztasz, az meg nem garancia a sikerre. Az emberismereteden kene fejleszteni, sokat.


43F

2019. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A harmadik 8 evvel idosebb tolem, de utanam nem lett neki senkije (alkalmin kivul). Mar 2 ev eltelt azota.


Sose szamitott a penz, igazabol viszonylag jol keresek, nem vagyok raszorulva mas fizetesere.


Nem valasztottam direkt csunyat, jol ereztem magam veluk eleinte, kedvesek voltak es igy akaratlanul is megkedveltem oket.


A muveltseg, tajekozottsag alatt mire gondolsz?

Ha vegzettsegre: harmadik ferfinek ket diplomaja volt, a masodik pedig bizonyos dolgokat nagyon jol lat az eletben es a viselkedese ellenere par hasznos dolgot tanultam tole, pedig erettsegije sincs.


Minden esetre koszonom szepen a valaszokat.

2019. szept. 27. 17:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mostanra jó sok levelet kaptál, tessék válogatni és kiválasztani a megfelelő embert. :)
2019. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!