Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha egy lánynak ilyen hobbijai lennének?

Figyelt kérdés

Most éppen horgoló klubba járok, ahol horgolási, kötési technikákat tanulunk és közben beszélgetünk. Természetesen hasznos dolgokat készítünk, pl. szatyrokat, neszeszert. Előtte viszont szappankészítő tanfolyamra jártam, ahol megtanultunk szappant készíteni házilag. Félek, emiatt a fiúk kicsit unalmasnak hinnének, mert én nem szeretek buliba járni, félévente egyszer-kétszer megyünk el a barátnőimmel beülni valahova, de akkor is inkább beszélgetünk, nem szeretem részegre inni magam. Helyette inkább kötök, varrok, horgolok. Titeket ez mennyire zavarna? Nem lenne ez túl unalmas?


L/23


2019. szept. 23. 17:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#3 Persze, hogy használjuk, azért csináljuk. A szatyrok nagyon jók bevásárlásnál, munkába, stb. a nejlonszatyrok helyett. Eleve újrahasznosított fonalakat használunk, és törekedünk a környezet óvására, erről is sokszor szó van, nagyon jó tippek szoktak elhangzani.
2019. szept. 23. 19:52
 12/17 Bence_ ***** válasza:

Miből jött hogy a fejleszted magad, szórakozva, alkotassal töltött idő = unamas.

Ertelem szerűen olyan pasi való hozzád aki elfogad téged.

2019. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy unalmas hobbi. Ha valaki beleássa magát valamibe, ért hozzá, az önmagában tiszteletre méltó. Az pedig, hogy engem érdekel-e, irreleváns, mert nem én űzöm :)


A kötés előtt én külöm emelem kalapom, anno 10 éves korom körül (fiú létemre) megkértem anyut, hogy tanítson meg, mert érdekesnek találtam, hát nem egyszerű szépen csinálni. Nekem csak sálak mentek, mondjuk a végén azokba már tudtam mintákat kötni :D :D Ma már (32 évesen) elkezdeni sem tudnék egyet :D


Más közös programra azért illő lesz vevőnek lenned, azért van középút az otthon kötögetés és a buliban sakálrészegen fetrengés között.

Szórakozóhelyen lehet keveset inni, ám annál jobbakat táncolni, főleg tematikus (salsa, rock and roll, stb) buliban. Lehet menni: koncertre, színházba, ismerősökkel lasertagelni, paintballozni, túrázni, kajakozni, biciklizni, kerti beszélgetős partikat rendezni, korizni, síelni, gokartozni, szétnézni egy hétvégén pl Prágában, stb

2019. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
7-es, teljesen komolyan kérdezem: mit vársz az ilyen kommentektől?
2019. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön. Amúgy is szeretem a hagyományos dolgokat. Meg alkotni is szeretek. Szerintetem százszor jobb mint ha valami divatos modern hobbid lenne aminek semmi értelme.
2019. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromi jó. :)
2019. szept. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért zavarna? Tök jó dolgokat lehet így készíteni, ráadásul teljesen nyugis tevékenység ugyanúgy mint a kertészkedés.


A nők fejében is ugyanaz a sztereotípia él hogy minden srác csak utazni, extrém sportolni meg hegyet mászni szeret?

2019. szept. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!