Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha egy lánynak ilyen hobbijai lennének?

Figyelt kérdés

Most éppen horgoló klubba járok, ahol horgolási, kötési technikákat tanulunk és közben beszélgetünk. Természetesen hasznos dolgokat készítünk, pl. szatyrokat, neszeszert. Előtte viszont szappankészítő tanfolyamra jártam, ahol megtanultunk szappant készíteni házilag. Félek, emiatt a fiúk kicsit unalmasnak hinnének, mert én nem szeretek buliba járni, félévente egyszer-kétszer megyünk el a barátnőimmel beülni valahova, de akkor is inkább beszélgetünk, nem szeretem részegre inni magam. Helyette inkább kötök, varrok, horgolok. Titeket ez mennyire zavarna? Nem lenne ez túl unalmas?


L/23


2019. szept. 23. 17:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
22%
Ha jól néz ki egy nő, felőlem horgászhat is. Ha meg nem, akkor tök mindegy mit csinál.
2019. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Engem már az sem zavarna ha kék színű falevelek keresése lenne a hobbija...
2019. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar,ha megvan a szimpátia a külső/belső vonzódás. Örülök neki, hogy ha örül a hobbijának. :) Ebben mi az unalmas? Nem én csinálom a hobbit hanem a lány, lehet ha én csinálnám nekem unalmas lenne de semmi közöm hozzá. :) 22/F
2019. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavarna, szerintem inkább különlegesség a mai lányok között ha valakinek ilyen hobbija van. Használod is az általad készített dolgokat vagy csak megcsinálod?
2019. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Bocsi, hogy lanykent irok, deszerintem ezek.tok jo hobbik :)


Tarsasagban vagy, ertelmes es szorakoztato dolgot csinalsz, hidd el, sokkal tartalmasabb az eleted, mint a kirakatembereknek :)


Szoval, szerintem nem kellene azon aggodni, kinek tetszik ez es kinek nem.


Jo szuro ez- akit ezek az idotoltesek zavarnak, vele tuti nem egymast keresitek :)

2019. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
10%

Te cikinek gondolod? Gyanítom ezért tetted fel a kérdést.

Nem, a legkevésbé sem zavarna, mi faszik tizedannyira sem tartjuk gáznak az elfoglaltságaitokat, hobbijaitokat, érdeklődési köreiteket, mint amennyire ti vagytok finnyásak e területen. Úgyhogy ismét plusz pontot kell írjak a javunkra.

2019. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Tök cuki. ☺️ Tudsz majd kötni, horgolni a porontyunknak is. Persze jó, ha kotont is tudsz horgolni nekem azért előtte x ideig. 🙂
2019. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Unalmasnak tartják. Én is szoktam varrni, de főleg a kertészkedés a hobbim. Persze letagadják, de látszik a fejükön.😀
2019. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Azt hittem azt fogod írni, hogy imádsz betonmixerrel 2 kerekezni, vagy dízel hengerfejek örvénykamráit polírozni.

Na az zavart volna.

2019. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem is vannak mások számára unalmas hobbijaim, pedig farkam van
2019. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!