Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagyok elkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok elkeseredett, ha prospektuson/ruhakatalóguson szereplő csajokkal "flörtölök", ahogy a szemembe néznek a fotón?

Figyelt kérdés
Ez mondhatni a legjobb csajozós élményeim közé tartozik. Belelapozni a takko/kik/dm katalógusba és magamban motyogom, hogy milyen dögös csajok meg szemezek velük és vigyorgok rájuk. Itt legalább fél másodpercnél tovább néznek a szemembe és nem néznek automatikusan levegőnek.

2019. szept. 12. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorlásra jó. Próbáld ki élőben!
2019. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Japánban élnénk feleségül is vehetnéd!
2019. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is engedik már, Saw bábuhoz ment egy nő és gyereket is tervez. Állítása szerint az orvosa mesterséges megtermékenyítést javasolt, de a nő nem értett vele egyet, szerinte a természetes megtermékenyülés biztonságosabb.


Kérdező ne add fel, házasság nélkül is élhetsz a címlappal **** életet, sok sikert kívánok és a gyógyszereidet ne felejtsed el beszedni, fő a biztonság!

2019. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én meg Palvin Barbarára ejakuálok. Mármint ha az asszony nincs otthon.
2019. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen mindegy, hogy otthon 4 fal között mit csinálsz...
2019. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!