Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, a linken szereplő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a linken szereplő férfi jóképű? Megbízhatónak tűnik?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel mi a véleményetek.

FONTOS! ELŐBB NÉZD MEG A KÉPET, VÁLASZOLJ, ÉS CSAK UTÁNA OLVASD EL A CIKK CÍMÉT!

link:

[link]



2019. jún. 22. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Amikor betöltődik a cikk, már látod a címet. Nem lehet nen elolvasni. Főleg ha fel is hívják rá a figyelmet. Ha ilyet akarsz, csak a képet linkeld be.


Amúgy nekem nem az esetem, nem írnék rá, de nem azért, mert üvölt róla, h gyanús, hanem mert az északi típusokat szeretem (szőke, kék szemű).

2019. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem átlagos, ránézésre meg nem lehet megmondani senkiről, hogy megbízható-e. Viszont ránézésre is jóval idősebb nálam, úgyhogy randira nem mennék vele.
2019. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Cigánypofájú.
2019. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Már nem azért,de mi köze vannak ehhez ,hogy jóképű vagy sem?? Egy ronda férfi is lophat akár,vagy egy adonisz is..... az ,hogy megbízhatónak tűnik?? számomra senki sem tűnik annak,sok idő kell mire talán elekzdek hinni a megbúzhatóságában.

Mindenesetre merész volt a hölgy,hogy felhívta első randira a lakásába :DD

Amúgy igen szerintem egész jól néz ki,legalábbis nekem bejön,de olyan albán feje van ,szóval biztos nem lettem volna olyan bizalmas mint a hölgy.

2019. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 azért kédeztem hogy jóképű-e, mert szerintem kifejezetten nem az, de én férfi vagyok, és nem tudom megítélni!

Lehet valamelyik nőnek ez a zsánere.

2019. jún. 22. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem túl cigányos vonásai vannak, nem jön be.
2019. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ciganypofaju. Nem jon be.

En is a szoke kekszemu feherboru fiukat szeretem.

2019. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, pont hogy nekem taszító.
2019. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Arab feje van

Nagyon nem vonzó

2019. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik
2019. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!