Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 26 éves 18 évessel jön össze? (Szülők véleménye is érdekel)

Figyelt kérdés

26F és 18L

De a fiú kevesebbnek néz ki, 3 évet simán letagadhatna, sőt lehet, hogy többet is.



2019. szept. 10. 15:48
1 2 3
 21/25 Yoda m. ***** válasza:
100%

És tessék! Még a 19-es válaszadónak is sok igazság rejtőzik sora közt!


1. AZ, hogy valaki betöltötte a 18-at, az nem jelenti azt, hogy automatikusan (mintegy varázsütésre) már komoly, érett és bölcs felnőtté vált. 18. szülinapjáig nem is büntethető, hisz NINCS még saját felelőssége, ugye... kiskorú, mondják. Utána 1 nappal meg már nagykorú. Tehát nyugodtan leültethető, ha pl. lop-csal-sikkaszt... Olyannyira nem áll ez, hogy pl. USA-ban (ha jól tudom) 21 év a korhatár. Nem véletlen.

(Megjegyzem: Itt, a mi kis országunkban olyan 25-28 évre emelném. Annyira sok a huszonéves, de szinte be sem számítható fiatal... Inkább úgy mondom: Túl sok... arányaiban.)


2. AZ, hogy valaki betöltötte a 18-at, az nem jelenti azt, hogy ne lehetne neki igaz emberhez méltó felelősségtudata, ne lehetne egy 28-35 évesnél akár tapasztaltabb, bölcsebb ember... Bár nem túl gyakori, de létezik olyan is.

És egyre nagyobb az értelemben, tudatosság szintjében, EQ-ban mérhető szórás még a fiatalabb generációknál (18-28) is. Ennek is megvan az oka.

De, mindez igaz a 26-36 évesek generációjára is. Miért is ne lehetne egy 18 éves egyazon hullámhosszon egy 26 évessel, aki ráadásul inkább 23-nak néz ki. Ha egyszer az a 18 éves meg a 23 évesek habitusával, tudatával bír... Ez persze csak akkor derülhet ki, hogy így is van-e... tudjátok: - A puding próbája az evés! -


Elárulom Kedves Kérdező... pontosan annyira vagy öreg/fiatal egy lányhoz, amennyinek érzed magad... s amennyinek látnak is, tapasztalnak is Téged. Mert sosem a fizikai test kora számít egy embernél (pláne 30 alatt), hanem a lelkének kora... amely valójában időtlen, bár az is igaz, hogy fejlődésre, ám felejtésre is képes. Mindenkinél.

De mindenkinél más-más ütemben, iramban. Ezért vannak aztán akkora nagy különbségek ember és ember közt. Még akkor is, ha épp egyazon évben születtek.

Ezt most, mint korod-beli fiatal, de már szülő (aki egyben már nagyszülő is) írtam neked.



Az ERŐ legyen Veled!

2019. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ideális korkülönbség. 19 éves koromban egy 26 éves srácba voltam halálosan szerelmes. A lányok érettebbek a fiúknál, pont hogy az egy korosztály nem illik egymáshoz. Később meg, amikor a nő már klimaxol, miközben a férje extra jó pasi, hát hagy ne mondjam...
2019. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Lányos anya vagyok. Normális dolog. A lány nagykorú, nem szolnék bele. De ehhez a szülőnek is ismerni kell a saját gyerekét, no meg, ha a srác is ok áldásom adnám.
2019. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is lányos anya vagyok (22-es)
2019. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
24L vagyok a párom 32F. 16 voltam mikor osszejottunk. 9 éve vagyunk együtt.
2019. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!