Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 26 éves 18 évessel jön össze? (Szülők véleménye is érdekel)

Figyelt kérdés

26F és 18L

De a fiú kevesebbnek néz ki, 3 évet simán letagadhatna, sőt lehet, hogy többet is.



2019. szept. 10. 15:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%

Az igen...18 éves a leány, azaz FELNŐTT!!!


Felszerelhet rendőrnek vagy katonának és akár embereket is ölhet.

Lehet jogosítvány és akár fegyvere is.

Aláírhat milliós szerződéseket.

A szerveit is eladományozhatja.


De sok szülő szerint nem döntheti el, hogy hány éves palinak engedi meg, hogy az arcára élvezzen? Legyen az a fiú 16-26-36-46-56-66-... .

2019. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
23%
Nem normális. Én úgy fogom nevelni a lányomat, hogy ne kezdjen ilyen béna véglényekkel, akik a saját korosztályukban nem találnak magukhoz illő nőt, és csak egy középiskolást tudnak meghódítani. Sajnos a "barátnőd" szülei kihagyták ezt a lépést, de remélem megkapod tőlük amit érdemelsz. 3 évet letagadhatnál, persze. Agyilag 20-at is.
2019. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

A húgom 18 volt, mikor összejött egy 25 éves sráccal. 12 éve vannak együtt, házasok és gyerekük van. Mondjuk a szüleink között is 7 év van, lehet, ezért nem volt ellenükre a dolog.

A 8 év egy 11/19 évesnél még para, de felnőtteknél azért annyira nem durva korkülönbség szerintem.

2019. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Azért 8 év nem a világvége. Sok idétlen 18 éves van, de ha ez a lány pont nem az, akkor miért lenne baj? Sőt, sok esetben a 18 éves fiúk rosszabbak, jóval éretlenebbek mint a velük egykorú lányok (kivételek mindig vannak).

Ha eszetlenül gumi v egyéb védekezés nélkül csinálják, ugyanúgy teherbe eshet egy korabelitől is. Vagy betegséget kaphat el, stb.

Sőt egy felnőtt valószínűleg jobban kezelné az ilyen helyzeteket.

Normálisnak normális, nyilván a két fél személyiségétől is függ, működni fog-e vagy sem.

De ne kezeljük már úgy ezt a helyzetet mintha egy 35-40 évessel lenne. Azért a kettő nem ugyanaz.

2019. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
26 voltam, a lány 17 és lett végül belőle egy jó házasság.
2019. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Sunshinedoll ***** válasza:
28%
Nem normális egyáltalán.
2019. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, pozitív, negatív véleményt is, meg annak is aki szerint egy kis senki vagyok a korombeliek körében...

Először is honnan vették egyesek, hogy én vagyok a fiú tag.

Másrészt ki írta, hogy ez egy létező kapcsolat? Lehet csak azért kérdeztem, hogy megelőzzem, hogy "megverjenek" a lány szülei. ;)

Ki mondta, hogy a fiú nincs a 26 évesek szintjén vagy azt, hogy nem kell a korabelieknek.

De akkor elárulom. Én vagyok a 26f és nincs és nem is volt ilyen kapcsolatom. Azonban bevallom, hogy inkább a 20 körüliek vonzanak. De korántsem az aki az a hülyülő pi..a fajta, hanem az érett gondolkodású.


Amúgy az furcsa, hogy ha pl. azt mondanám a szülőknek, hogy 23 vagyok (simán mondhatnám mert többször hittek annyi körülinek különféle helyeken), akkor már oké is, függetlenül attól, hogy milyen értelmi szinten vagyok. De ha bevallom, hogy 26, akkor ugyanazzal az értelmi szinttel egyből tiltanának?! Na mind1


További kommentek jöhetnek.

2019. szept. 10. 22:21
 18/25 anonim ***** válasza:
54%
Hát szerintem nem normális, ha egy 26 éves férfi egy 18 éves szintjén van, de te tudod.
2019. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna


Nem talalom korrektnek azt a valaszt sem hogy 26 eves kora miatt azert jon ossze 18 eves lannyal mert luzer es nala van csak eselye. 24 eves vagyok es tapasztalom hogy nagyon nehez part talalni (nem tartom luzernek magam ). Egy 18 eves lany mar lehet nagyon erett es pont osszeillik egy 26 eves fiuval aki addigra kielte mar magat . Lehet a srac koreben csak r.bancok vannak akikkel nem szivesen jon ossze ..

2019. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látok benne kivetnivalót.

Egyébként 26 évesen miért fiúként hivatkozol magadra?:D

2019. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!