Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 26 éves 18 évessel jön össze? (Szülők véleménye is érdekel)

Figyelt kérdés

26F és 18L

De a fiú kevesebbnek néz ki, 3 évet simán letagadhatna, sőt lehet, hogy többet is.



2019. szept. 10. 15:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%

Nem.

Gondolom nem vagy egy nők bálványa, azért futsz tinikkel.

2019. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

40 leszek lassan, volt 18 alatti barátnőm is.


Igen, normális! Az, hogy ezt neked meg kell kérdezned, na az a nem normális.

2019. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%

Nem, nem engedném és nagyon alaposan elbeszélgetnék a fiúval.


Utána pedig a lányomnak is elmagyaráznám a helyzet komolyságát.

2019. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Persze, semmi gond vele.

A lány már felnőtt, valószínűleg nem az első barátja lesz, nincs köztük generációs szakadék sem, nem lehetne az apja se.

2019. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Én meg 30 éves koromban jártam egy 18 évessel. Értelmesebb volt, mint sok 28-30 éves p.csa. Nem értem ezzel mi a gond. Felnőtt nő, ha meg nem az, akkor meg úgysem tudnál vele mit kezdeni, mert zavarna a szakadék.
2019. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14%
Nem lenne szülőként bajom vele. Annál is inkább, mert tudom, hogy az a 26 éves pasi, aki egy ilyen fiatal lánnyal kezd, az azért teszi, mert egy lúzer, aki a saját korosztályának nem kell. Pár hónap, és a lány is ráfog jönni. És akkor nem én leszek a gonosz.
2019. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem szeretnéd hogy a lány szülei megverjenek.

Én a helyedben nem erőltetnem.


Egy szülő arra tudd gondolni hogy a kicsi lányát a férfi dugó partnernek akarja használni, mert fiatal.

Ennek senki nem fog örülni.


Keres inkább a 21-töl felfelé. A saját érdekedben.


30 F

2019. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

ma 16:02


Szóval szerinted a 18 éves lányod hülye, de majd rájön. Elő sem fordulhat, hogy bejön neki, hogy egy idősebb korosztályban jobban megtalálja a helyét, mint a bulizó, piálo, drogozó, csőnadrágos, kefe fejű lúzer 18éves pasik között, akik 14éves szintű felelősség érzettel bírnak?


Elő sem fordulhat, hogy a férfinak azért jön be a lányod, mert egy két 25-26 évesnél is komolyabb gondolkozású?


Hát nem lennék a lányod helyében..

2019. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
Ha normális a fiú akkor nem zavarna, ha nem az, akkor meg mindegy a kora
2019. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

Szülőként nem szólnék bele.

Szerintem amúgy nem gáz. Ha egy korabelivel járna, semmivel nem lenne más. Mindkettő lehet hosszú és rövidtávú.

2019. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!