Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy húsos nő hogyan tudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy húsos nő hogyan tudná vonzóvá tenni magát?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak! A szemetekben mitől lehet vonzó egy húsosabb nő? Külsőleg esetleg? Vagy max a személyiségével? Esetleg egyik sem?

2019. szept. 10. 12:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyjából azért ki vagy békülve magaddal, az azért látszik rajtad...jól érzed magad így, vagy nem?

Én ugyan heti 3x járok terembe, de így is husi homokóra vagyok, viszont pont azért, amiért tudom, hogy teszek a testemért, büszke is vagyok rá, és úgy öltözöm, hogy ez làtszik is.

Nem lebernyegeket kell hordani, hanem az alkatodnak megfelelő csinos, nőies, akár kicsit szexi ruhadarabokat.

Nekem bejött, sokan megnéznek elismerően.

Akinek nem tetszik a husi, annak semmiben nem fogsz tetszeni.Akinek viszont tetszik, az imádni fogja, ha ízlésesen kirakod, amid van:)

2019. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy nagy halom magyar nyelvű Burda Plus-t, részletekbe menően tele van tippekkel, hogy milyen fazonok, milyen övszélesség, milyen smink, milyen fehérnemű, milyen színelosztás stb. áll jól a molett nőknek. Arra is külön kitérnek, hogy az alacsony, középtermetű, magas molettek hogyan öltözködjenek.
2019. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
#12 És ha lekerül a ruha meg a smink akkor mi lesz?
2019. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Légy pozitív! Kedves.

Személyiséged is fontos. Más engem nem igazán érdekel.

2019. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#13-as, jogos, és igazad is van (már csak azért is, mert az elhízás iszonyúan egészségtelen), de ettől függetlenül segíteni akartam, legalább átmenetileg. Viszont a legtöbb értelmes férfi egy kicsinosított molett nő esetében is tisztában van vele, hogy mire számíthat. De mondom, az egészség miatt én is alapvetően fogyás- és torna párti vagyok. Utóbbit azzal a kiegészítéssel, hogy mindenféleképpen ízületkímélő mélyizomtornát kellene választani, mint pl. a "The Bar Method" nevű edzéstípus "Designer Sculpting" tornáját (tizenvalahány éves videó, de nekem maximálisan bevált).
2019. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Hús = izom.

Ha túl izmos vagy, akkor nincs semmi más dolgod, mint egy kicsit kevesebbet edzeni, még az étkezésen sem kell változtatnod. De gondolom nem ezért írtad ki a kérdést.

Ha zsíros vagy, akkor meg fogyj le, ilyen egyszerű. Megfelelő étrend + heti 2-3 súlyzós edzés + heti 2-3 kardió edzés csodákra képes már néhány hónap alatt.

2019. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#13-mastól kérdeznék, #11 vagyok:a sminket minek kell idekeverni?

A vékony nők tán nem csinosítják ki magukat, és ott ha lekerül a smink, nincsenek nagy meglepetések?

Ugyanez vonatkozik a ruhára.Én a konditerem öltözőjében jó pár nőt látok, vékonyakat is.Hát....a többségükre bőven el lehet mondani, hogy jobban néztek ki ruhában, pedig vékonyak.

Mindazonáltal pedig egy felnőtt férfi azért kb képben van, hogy mi lehet a ruha alatt, hacsak nem egy lepedőt hord az illető.

2019. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékú, hasznos hozzászólásokat! Mondjuk nagyítóval kellett keresnem, de végül csak meglett! :)
2019. szept. 11. 10:45
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Ha nőcis, bevállalós és szexi.
2019. szept. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!