Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy húsos nő hogyan tudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy húsos nő hogyan tudná vonzóvá tenni magát?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak! A szemetekben mitől lehet vonzó egy húsosabb nő? Külsőleg esetleg? Vagy max a személyiségével? Esetleg egyik sem?

2019. szept. 10. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha lefogyna. Amúgy szerintem nem húsos vagy hanem zsíros.
2019. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
láttam már kövér nőt férfival,persze nem brad pittel,te félkegyelmű
2019. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

A "húsos" formás nők vonzóak, a zsíros kövér nők nem! Számomra, de ez szubjektív!


Szóval egyél egészségesen, sportolj valamit (nem, a boltba menés nem sportolás), mert akkor az a husi nem zsirtömböket jelent, és még alakod is lesz.

Ha most is ilyen vagy, akkor egyszerűen csak rossz férfiaknál próbálkozol és/vagy a személyiségeden is csiszolni kéne.

2019. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Pl elfogadod saját magad :)

Kisugárzás, öltözködés csinosan, ha nagy a melled kicsit több hangsúlyt arra a részre.

Ha valakinek ez bejön, vonzódni fog hozzád, ha igénytelennek tart csakis a súlyod miatt, fejre is állhatsz akkor sem fog vonzónak találni.

Vagy életmód váltás, mozgás, pár kg minusz is sokat számít, megnő az önbizalnad :)

2019. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Fogyjál le kedves. Tűzd ki célul, hogy mennyit szeretnél leadni, döntsd el fejben, hogy tartod magad a cél eléréséhez. Kellő akaraterővel és kitartással sikerülni fog.


Nekem bejönnek a husi nők, az a tipikusan van mit fogni rajtuk. Viszont az elhízott nők már nem, én vagyok olyan empatikus, hogy ha nincs megelégedve az alakjával az illető hölgy, segítek neki a fogyásban. Mivel nekem már egyszer sikerült 102 kilóról lefogynom 69-re, másnak is sikerülhet. Az tudja igazán megérteni a problémát, aki átélte, megélte, hogy túlsúlyos. magunkba kell nézni és változtatni. Sok sikert... ;) 39 F

2019. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

De utálom a fogadd el magad dumákat.

Nem, nem elfogadni magad kell, hanem kialakítani egy egészséges önképet, egészséges célokkal, hogy merre fejleszted magad.

Ne mondja már azt senki, hogy van egy 140kg-s nő, aki házsártos (most nem kérdező, csak egy példa), vagy egy pálcika "férfi", aki mellé még bunkó és frusztrált is, arra az megoldás, hogy "fogadd el magad".

Nagy lóxart! Akarj mindig többet kihozni magadból, kivül-belül. Persze emellett legyen egészséges önképed, tudd mit akarsz és miért, és tegyél is érte!


Miért nem tudják ezt megemészteni felnőtt emberek???

2019. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Volt már husis barátnőm, a teste nem volt vonzó főleg deréktól felfelé, de az arca nagyon szép volt. Csinosan öltözött, használt minimális sminket és sose azt nézték rajta hogy kövér, hanem dicsérték.

Végülis azért lett vége vele, mert összejött mellettem egy szőke herceggel.

2019. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem így is vonzó lenne.
2019. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Miért kellene vonzóvá "tenned" magad? Biztosan van, akinek így vagy vonzó. Olyan embert keress magad mellé, aki ilyennek szeret!!! Én imádom a husis csajokat, nem egynek fizettem már, hogy szexeljen velem. Biztosan van a Te környezetedben is aki odáig van a telt idomokért! Nem kell változtatnod - az már nem Te leszel!
2019. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

"Nem kell változtatnod - az már nem Te leszel!"


Igen, jobb a férfi is úgy, hogy ledobja a nadrágját és beül a tévé elé, szisszen egyet a sör, picit rácsorog belőle a hordó hasra..


Nyugodtan fogadja el magát ilyennek, majd egyszer jön valaki, akinek ez jön be. Persze ezért sem kell tenni semmit, majd a villamoson megszólítja valaki. Vagy mégsem.. és akkor "fuu mit tegyek".


Édes istenem ne menjünk már le alfába..

Miért nem lehet elvárni egy embertől (mindegy férfi vagy nő), hogy adjon magára.


Nem az a baj, ha "húsos" én imádom a "husis" nőket. Az a baj, hogy a sok igénytelen, kövér, lusta ember azzal nyugtatja magát, hogy "én elfogadtam magam". És mindenki más a hülye, mert nem kell a kutyának sem. Plusz jön a "husis" meg "telt karcsú" dumával, hatalmas egoval, elviselhetetlen személyiséggel és közben tömbökben lóg rajta a zsír. Nem "husis" hanem igénytelen zsíros, lusta, alktalan...


Ne csináljuk már hülyébe gyerekek!!!

2019. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!