Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ami vonzóvà tesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami vonzóvà tesz egy nőt a fèrfi szemèben?

Figyelt kérdés
A “kurvàs/ kifinomult” ruhàt ès a “kisugàrzàst” ne írjàtok.
2018. márc. 14. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az intelligencia.
2018. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Az odafigyelés, az érdeklődés, az, ha nem csak hümmögsz egy olyan témánál, amit ő felhoz (nem mondom, hogy minden nő legyen otthon a pasis témákban, de azért az nem túl vonzó, ha az ember lánya csak a szépségápolási és a "gossip" témákat tudja előrántani, a tudománynál meg csak néz)... A humor is ilyen, a sértődékeny, nyafka nőket nem csípik. Szerintem valamennyire az elegancia is vonzó és nem az öltözködésre gondolok elsősorban, hanem arra, hogy hagyod, hogy ő legyen melletted a férfi. A legtöbb férfi, vagy inkább úgy mondom, hogy a valamire való férfiak szeretik, ha egy kapcsolatban a nő meghagyja nekik a férfi szerepet. Kapcsolaton kívül, a munkájában, stb, mindenki azt csinál, amit akar, de ha hazaér, egy főnökasszony és/vagy egy mérnöknő is legyen csak nő és hagyja a párját férfinek lenni. Külsőre mindenkinek más a vonzó, alapvetően az ilyen apróságokat, mint egy kis ékszer, parfümillat, kifestett szempillák, valamiért annak tartják a legtöbben. Semmi durva, semmi erőltetett, csak amitől látszik, hogy van rajta valami kis dísz. :) Sajnos nem vagyok férfi, de én is nagyon sokat próbálkoztam ezzel és kérdezgettem ezt, mire belejöttem, így azt hiszem, van relevanciája. :)
2018. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Számomra kb. ezek alapján vonzó egy nő: első körben nyilván fontos a külső (és ez nem azt jelenti, hogy valaki műnő, mert pl. nekem az "átlagos" lányok jönnek be, viszont legyen ápolt, de ne legyen agyonvakolva, kiékszerezve), aztán olyan dolgok, mint intelligencia, céltudatosság (nem törtetés, karrierizmus), humorérzék, nyitottság, illetve nagyra értékelem azt, ha valaki hallgatni is tud, és nem érzi úgy, hogy állandóan beszélnie kell, csak hogy ne legyen csend. Nekem sokat jelent az is, ha valaki nem nyuszi, hanem lehet vele hülyéskedni, tudjuk egymást piszkálni, nem riad meg attól, ha mondjuk átkarolom a vállát (nyilván nem tök ismeretlenül). Illetve nagyon fontos, hogy tudjon felnőtt módjára érezni és gondolkodni, vállalni a felelősséget a szavaiért és a tetteiért.
2018. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 gyönyörűen leírta. Magam részéről még annyi, hogy finoman és nőiesen ő is érezteti a vonzalmát és érdeklődését.
2018. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Azon már meg sem lepődöm, hogy a barmok megint lepontoznak értelmes, normális válaszokat, nem igazán értem, hogy ez kinek és miért jó. Így annyira értelmetlen ide bármit is írni, de ennyit az agyatlan és mások véleményét elfogadni képtelen frusztrált kis senkik értelmi színvonaláról.
2018. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lába.
2018. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!