Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám vonzóvá tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vonzóvá tenni magam?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amitől vonzóbb leszek? (külsőre) Sajnos nem akarnak megismerni a csajok, mert nem vagyok vonzó. Belsőleg rendben vagyok, mert itt az interneten beszélgetek lányokkal és nagyon el tudjuk szórakoztatni egymást, de sajnos mindnek van párjuk.

2018. ápr. 8. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Járj el kondiba, izmosodj, formáld a tested. A másik, hogy nagyon meglátszik, ha önbizalomhiányos egy pasi. A magabiztosság is nagyon vonzó.


22/L

2018. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mosoly, testtartás, rendezett külső.
2018. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mit értesz rendezett külső alatt?
2018. ápr. 8. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Szard le inkább, úgy sem elég nekik semmi, vagy olyannak születtél, akinek egyből igent mondanak, vagy a másik oldalt képviseled, akik ha megszakadnak, se lesznek vonzóak a szemükben.
2018. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem sportolni, ma már nem tudnék mozgás nélkül élni, és van magamhoz való önbecsülésem és magabiztosságom

18N

2018. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 he84 ***** válasza:
Hát pedig hogyha külsőleg nem vagy a legjobb, akkor inkább a belsőddel próbálj jobban hódítani. Nem hinném, hogy minden ismerkedésnél csak olyan lányt találnál, akinek már van párja. Ilyen könnyen ne add fel emiatt! Valójában a belső fontosabb a legtöbb lánynak, legalábbis jobb esetben, ha nem felszínes. Nekem is inkább a belső számít, nem a testalkat, a magasság és esetleg egyebek.
2018. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó ne szórakozz velem ha meglátnál te is elriadnál tőlem! hiába van belső ha elriaszt a külső
2018. ápr. 9. 19:51
 8/8 he84 ***** válasza:
Nem szórakozok se veled, se mással, komolyan gondoltam mindazt, amiket leírtam és valóban eléggé elfogadó vagyok külsőleg is! Például van egy régi jó barátom több mint 10 éve, aki szintén nincs külsőleg a toppon, mégse riadok el tőle, nem is undorodok tőle. Nem gazdag, nem szép, némiképp duci, mackós alkat, még sincs vele semmi bajom. Szóval megkérlek ne szólj le, csak mert te pánikolva azt hiszed, hogy én is megrémülnék tőled, amikor még nem is tudhatod előre, nem ismersz!
2018. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!