Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába fejlesztem magamat testileg, lelkileg, szellemileg max csak kövér barátnő jut nekem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 19:17
1 2
 11/18 Betty26 ***** válasza:
89%
Na ezt most magamra vettem! Nem hiszem, hogy egy telt nő selejt lenne. De ezekszerint neked igen. De szerintem meg te vagy az. És egyébként is ha így vélekedsz a nőkről neked semmi se jár. Ha szellemileg fejlett lennél akkor a külsőségek nem lennének ennyire mérvadok.
2019. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Még nem tanultad meg a leckét. Az emberek nem lesznek selejtesek pusztán a külsejük miatt.
2019. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#13, de én pl selejtes vagyok. Még nem látszik rajtam, de elég sokszor vannak fájdalmaim, és soha nem is lesz barátnőm.

Igen is vannak selejtes emberek és nekik nem jut párkapcsolat.

2019. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14: olvasd el még egyszer, amit írtam, mert látom, nem sikerült megérteni.
2019. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

15. Te nem érted. Valószínűleg idövel a külsömön is látszani fog.

Ezért nincs is értelme kapcsolatot kezdenem.

2019. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16: de most nem látszik.
2019. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Pedig te még kövéret sem érdemelsz..
2019. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert te is vagy kövér vagy, vagy nagyon vékony.
2019. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!