Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Tapasztaljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tapasztaljátok, hogy ahogy egyre idősebbek lesztek, egyre kevésbé kellettek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2019. szept. 1. 09:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztalom.

52/N

2019. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Erdekes ez. Van par 35-45 kozotti no ismerosom. Nem nagyon tolonganak ertuk a pasik. Pedig regen jo nok voltak. Ha van 3hasonlo no. Ketto 32-35 eves egy pedig 24 akkor utobbira fog minden pasi menni,a 25 a 35 meg a 45 eves pasi is. Szoval itt a gykn tenyleg minden non furtokben lognak a pasik. Hát persze...
2019. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#32

Ott téves az eszmefuttatásod, hogy szerinted egy átlagos férfi előtt felsorakozik 10 különböző korú nő és választania kell csak.

Bizonyos kor után már veszít a külső által keltett vonzerő jelentősége tartós kapcsolatban a többi skillhez képest.

2019. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Régen sem kellettem, így végül is most sem kellek kevésbé.


Az viszont igaz, hogy nekem egyre kevésbé kellenek. Beletörődtem a sikertelenségbe + nem nagyon látok magam körül olyan kapcsolatot, ami valóban jó, amiben szívesen élnék. Néha valahonnan jön egy "de jó lenne..."-érzés, olyankor egy rövid időre kicsit rosszabb passzba kerülök, de ennyi. Eltelik egyik nap a másik után egyszerűen, nyugalomban, takaréklángon. Arról szerencsére már le tudtam szokni, hogy azon agyaljak, ennek így mi értelme. Amíg van családom, rokonságom, addig érdemes... Utána pedig majd találok valami mást.

2019. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatok szumma-szummárumja a szex. Ha kivenném ezt az egy dolgot, kíváncsi lennék a nagy híres és túlgondolt férfi dömpingre, hogy mennyi érdeklődő lenne. A férfiak szexet akarnak, aztán van aki ez mellett még érdeklődik a nő iránt is. Szex, szex, szex. Ennyi.
2019. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Én nagyon pattanásos kamasz voltam, és fogszabályzós is, akkoriban ez gúny tárgya volt. A fogszabályzó tönkretette a fogzománcomat, az így kialakult fogfájásommal a fogorvosok csesztek foglalkozni, mire találtam olyan fogkrémet, ami legalább a tünetet kezeli, a 20-as éveim közepére értem, addig mosolyogni sem tudtam felszabadultan, mert egy kis szellőtől is belenyilalt a fájdalom a fogaimba, ami elég szar érzés, és a pattanásos időszakom is eléggé kitolódott (különféle kezelési próbálkozások ellenére, igen, bőrgyógyásznál is jártam...). Kinek kell egy nem mosolygó pattanásos fiatal felnőtt lány? (18-20 éves még inkább lány, mint nő)

Na most a 20-as éveim közepétől elkezdett megszűnni az állandó fogfájásom (persze ennek feltétele az a fogkrém) és a pattanásosodás is jelentősen csökkent, lecsillapodtak a kamaszkorban még tomboló hormonok. Végre tudtam felszabadultan mosolyogni, nevetni. Szebb lettem, felszabadultabb lettem, dolgoztam, lett saját jövedelmem, megtakarításom, tudtam fizetni magamnak sportot, ami javított például a testtartásomon is, javult az állóképességem, megszűnt a sok ülés (iskola, ülőmunka) miatti hátfájásom... stb.

Nyilván senki nem lesz fiatalabb, de az biztos, hogy én nem lestrapáltabb lettem 30 fölött, hanem fittebb, magabiztosabb, önállóbb, és megszűnt pár problémám, ami a kamaszkoromat és a 20-as éveim első felét megkeserítették.

2019. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Részben igazad van, 46%os, de ezt vonatkoztasd a 20-as korosztályra is, ne csak a 30-asra meg a többire. Ugyanis köze nincs életkorhoz, huszonéves nőre is a szex miatt hajtanak kizárólag.
2019. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!