Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Tapasztaljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tapasztaljátok, hogy ahogy egyre idősebbek lesztek, egyre kevésbé kellettek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2019. szept. 1. 09:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
90%

Pont ellenkezőleg.

28 vagyok, és milliószor szebb vagyok, mint 20 éves korom körül.

2019. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
93%
36 évesen voltam a legkapósabb. Két gyerek után lefogyva, feszes hassal. Százszor jobban néztem ki, mint az érettségizős fotókon:)))
2019. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
87%
24 vagyok,de sokkal kelendobb vagyok mint mondjuk 18-19 evesen
2019. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
7%

A mai párkapcsolatok többsége kirakat kapcsolat. Vagyis döglött az egész vagy döglődik, a szex már régen megszűnt, vagy nagyon ritka. Aztán a férfiak próbálnak valaki külsőst szerezni a problémájuk orvoslására. Ezért érzik a nők, hogy olyan keresettek.


Aztán amikor szembesülnek a valósággal, egyből jön a szöveg, hogy nincs is normális férfi. Micsoda felismerés! :D


Viszont azt nem értem, hogy ha a kapcsolatukban a nő behúzta a kéziféket, az a nő miért is akar mással hetyegni, vagy miért is akar magának udvaroltatni? A 40 éves hajadonok meg egyszerűen a nevetség tárgyai, számomra az jön le róluk, hogy ők házas életre alkalmatlanok. Sosem állnék le egy ilyennel, valahogy semmi kedvem nem lenne egy ultra egoistához alkalmazkodnom. Oké, ő a nagy nő, a magabiztos, az erős, a független. Én elismerem, csak ne kerüljek vele interakcióba. Nem is tudom mit csinált eddig, de nem is érdekel. Ha szerencséje van, talál egy negyvenes délceg ifjút, aki minimum egy multi céget vezet, 4 háza van, nincs gyereke és utazásmániás. Én ehhez sok sikert kívánok neki!

2019. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Sosem kellettem igazán senkinek, de már elfogadtam. 27N
2019. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
73%
Én még nem vagyok öreg, 24 éves, de sokkal többen érdeklődnek utánam, mint mondjuk 5-6 éve
2019. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

26: lol 🙂


Nagy felfedezés, hogy egy nő iránt többen érdeklődnek, mint egy gyereklány iránt. Ebből messzemenő következtetést lehet levonni 😀

2019. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
25 éves koromig nem kellettem senkinek, csak páran dugtak volna, ha hagyom, ennyi. Akkoriban nem volt annyira divat a netes ismerkedés, illetve fotókat még senki nem töltött fel stb. 25 évesen megismertem a volt férjemet, házasságban éltem 37 éves koromig. A válás után azt tapasztaltam, hogy sokkal több férfi érdeklődik utánam. Viszont az ő nagy részük is csak szex kapcsolatot akart. Tehát az érdeklődők száma megduplázódott, a minőség sajnos maradt. Bár volt aki komolyat akart, de azzal nem illettünk össze, így ezeket rövid ismerkedés után lezártam. Nem érzem úgy, hogy egyre kevésbé kellenék, pedig már elmúltam negyven és túlsúly is van rajtam bőven. Csak nem a megfelelő érdeklődők vannak, de ez sem feltétlenül a koromból adódik. Na és nem is keresek intenzíven, régen családra vágytam, gyerekre. Most egyedülálló anya vagyok, szuper jól elvagyok a kis világomban, nem vagyok társfüggő, csak olyannal jönnék össze, akivel nagyon egy húron pendülünk. Ha nincs ilyen, akkor nem érdekel a dolog. Tehát nekem mindenképpen kevésbé kellenek a férfiak.
2019. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Lehet, hogy szègyen, de most 31 èvesen jobban nézek ki, mint 20-22 èvesen. Sokkal több bókot kapok, sokkal több a jelentkező, még így is, hogy házasságban èlek :)

2019. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Ma 11:12

Azért “udvaroltatnak” maguknak, mert a nőknek is kell a visszajelzés :)

Ez teljesen normális dolog.

A férfiaknak is akkor nagyobb az önbizalmuk, ha megerősítéseket kapnak a nőktől. Ez mindkét nemnek jól esik.

2019. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!