Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Tapasztaljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tapasztaljátok, hogy ahogy egyre idősebbek lesztek, egyre kevésbé kellettek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2019. szept. 1. 09:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
77%
Tudjuk, tudjuk, Palvin Barbi aktuális kora +1 év az idős, idősödő nő. ✌🏼😂
2019. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%

nem, sőt egyre többnek.

38N

2019. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is akad pár udvarló.Nem mindenki néz ki vén banyának 20 éves kora után.

35N

2019. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
54%

Ebben az a fals, hogy itt arról van szó, hogy a "kellek a férfiaknak" azt jelenti, hogy mennyi férfi dugna meg.

Alapvetően ez meg nem egy nagy fegyvertény. A mai világban amelyik nő mozog, azt százával kefélnének meg. Ennyi a titok.


A férfiak meg pontosan ezért lettek értéktelen fogyasztási cikkek, mert túl könnyen kaphatók, és túl sok van belőlük. Nem számszerűen, hanem egy férfi 20-30 nőnek írogat, így olyan, mintha 30X több férfi lenne. Arról meg nem is beszélve, hogy a férfitársadalom már csak egy röhejes pincsikutya, ami bármit megtenne egy 5 perces numeráért.


Persze minden érmének két oldala van, így a női oldal is óriásit hibázott, és hibázik mind a mai napig.

2019. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
16%
Ez a gyk. Itt a 45 éves, 100+ kilós nőkön is fürtökben lógnak a férfiak (mind vízilabdás vállalkozó természetesen)
2019. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
71%
Inkább egyre jobban!
2019. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
93%

Még olyan öreg nem vagyok, meg több lehetőségem van most sportolni, mint mondjuk 18-20 évesen, a munka révén anyagilag is függetlenebb vagyok, így finanszírozni is jobban tudom ezeket a tevékenységeket magamnak, és ez látszik, akkor is, ha nem vagyok élsportoló, és mások is észreveszik.


34N

2019. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
82%
Ez a gyk, itt a férfiak szerint 30 év felett már öregasszony vagy, kedves 46%os. Férfiak meg 50 évesen is adoniszok és tinicsajok futnak utánuk (szerintem inkább előlük). De részletkérdés.
2019. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
92%

Én húszonévesen még nagyon kislány voltam, inkább a kor előre haladtával kezdtek észrevenni!:)

Nekem jót tett a kor...

2019. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ugyanúgy fiatalabb koromban sem kellettem, most sem. :D 28
2019. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!