Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy itt ráírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt ráírnak az önbizalomhiányos lányokra?

Figyelt kérdés
Azt hiszitek valójában úgy néz ki, mint egy topmodell vagy reménykedtek, hogy nem utasít el és dugni jó lesz?

2019. aug. 31. 23:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom ezért is érdemes a végére írni, hogy F vs. N az illető, mert engem is sokszor betalálnak az ilyenek, pedig valóban F vagyok.
2019. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%

Mert egyesek az összes lehetőségre rárepülnek, hátha összejön egy laza dugás. A neten már senkinek sem lehet hinni, bármikor csinálhatsz egy reget, aztán ad ki magad nőnek. A pasik 955-a állandóan azzal jön, hogy ő bizony egy kis szeretgetéssel megoldja az önbizalomhiányom generálta problémákat.


Szerintem a mai kor már beteges, mert ennyi kanos, b*szni akaró férfit ez a Föld még nem hordott a hátán.

2019. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
#21 Nőként meg direkt elkerülnéd úgyis, hogy kiírd, mert sokan csak meglátják az "N" vagy "L" betűt, és már gyorsabban gépelik ki az "ismerkednék"- meg "képed van"-t, mint a világ rekorder gépírója. Akkor is, ha olyan témába kommentelsz, ahol a kérdezőt veri a házastársa.
2019. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!