Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy itt ráírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt ráírnak az önbizalomhiányos lányokra?

Figyelt kérdés
Azt hiszitek valójában úgy néz ki, mint egy topmodell vagy reménykedtek, hogy nem utasít el és dugni jó lesz?

2019. aug. 31. 23:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Mert gondolom cukik. Nem bunkók , és nem beképzeltek, és az illető, aki ráír, gondolom, pont egy ilyen társat keres. Egy jószívűt, nem egy elkényeztetett esetlegesen hisztikirálynőt. Hanem egy tökre jóindulatú embert, akivel lehet pl valóban tartalmasan beszélgetni.
2019. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
*A csöndes lányoknak jó sok érdekes gondolatuk is lehet, mert nem feltétlenül a buli körül forognak legtöbbször a gondolataik. Szóval ők lehet, hogy mind érzelmileg, mind értelmileg fejlettebbek sok esetben másoknál. Nem feltétlenül mindig, de lehet h sokszor.
2019. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
*szal nem pl csak felületes, hanem mély, tartalmas beszélgetéseket jobban tudnak talán, meg lehet, hogy empatikusabbak is, meg őszintébbek is tudnak lenni(lehetséges, én nemtom) (-pl ha kérded a véleményük egy zenéről, hogy neki speciel tetszik-e, nem az 'elvártat' fogja mondani, hanem amit ő belül érez, és ez a kettő egyezhet is akár, a lényeg, hogy ha azt kérdezed, tetszik-e neki , az igazat mondja, de viszont ha mondjuk nagyon durva véleménye lenne valamiről, próbálja finomabban megfogalmazni, nem pl ilyet mond, hogy "pocsék") ; meg pl jobban megélik az érzelmeket, nem csak mondják, hogy pl "szeretlek", hanem van mögötte igazi, őszinte tartalom is.
2019. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

*Ja de egyébként, ha direktbe le van írva, hogy önbizalomhiányos, lehet, hogy nem azért, nem amiatt érdekli, hanem a többi miatt gondolják értékes embernek, amit ír.

Vagy pedig pl lehet, hogy az adott csávó is önbizalomhiányos, és akkor együtt ápolgatnák egymás önbizalmát, megértenék egymást, és tudhatnák együtt egymást támogatni.


Szal, hogy tényleg, hasonló szituációban van, és jól megértenék egymást, feltételezi, hogy jól kijönnének egymással.


De egyébként nemtom pl, hogy adott kérdéseknél, amelyikekre te gondolsz, ott például konkrétan le van-e írva, szerepel-e ez így ilyen formában konkrétan ez a szó, hogy "önbizalomhiányos". Szóval lehet, hogy nem is azért kelti föl az érdeklődését, hanem a többi miatt, amit ír mondjuk adott esetben, és lejön, hogy jószívű ő, tehát ezt szűrik le.

2019. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%

Itt csak két férfitípust ismertem fel eddig a privátozók közül.

1. A legendás pua

2. A kamu alfa

A normálisak szerintem vagy némasági fogadalmon vannak, vagy van életük, amit nem itt élnek javarészt. A harmadik lehetőség meg az, hogy esetleg engem nem találtak be.


Nők közül is voltak olyanok, amikor elfelejtettem a kommentemhez írni, hogy nő vagyok, hogy kaptam pár üzenetet tőlük perverz nyitással, hát a kort passzolnám, de huszonéveseknek tippelném őket.

2019. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok, hamar küldtem el, ez lemaradt:


Szerintem nincs ott a kommentben említve konkrétan, hogy valaki önbizalomhiányos nő lenne. Legalább is nem tudom. Ahogyan azt se, hogy a férfiak ezt miből gondolhatják.

2019. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

1, A pasik egy része minden nőre ráír.

2, Nem csak itt írnak rá az önbizalomhiányos nőkre, hanem mindenhol.

3, Igen, a pasik egy része csak dugni akar. Egy részük meg kapcsolatot.

4, Ha nem írnak rájuk, akkor jellemzően ezek az önbizalomhiányos lányok előadják a hattyú halálát, hogy senkinek sem kellenek. Egy részük még nyakon is önti a szöveget azzal, hogy hát ezek a férfiak milyen férfiatlanok.

2019. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem értitek meg, hogy sokunkat nem zavar, ha önbizalomhiányos egy lány, ha nem nagyon dagadt.

Nem modelleket keresünk, és valóban komoly kapcsolatot keresünk. Ja am én nem szoktak írkálni, de akik teszik, így gondolkodnak

2019. szept. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#15

Tanits mester mit kell kiírni, hogy nők zaklassanak perverz üzenetekkel :)))

2019. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy topmodellt keresek? Én a szomszéd lány típusra bukom. És én sem vagyok címlap fiú
2019. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!