Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem volt még párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még párkapcsolatom, mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok 19 éves. Sosem volt még párkapcsolatom, eddig annyira nem zavart, de mostanában egyre inkább érzem hogy szeretnék.

Látom a környezetemben hogy a legtöbb embernek van/volt kapcsolata (mindenféle rosszindulat nélkül) olyanoknak is akik nem szépek vagy nem túl okosak.

Nen tartom magam csúnyának, vilagszépe sem vagyok persze, de azért viszonylag sokan megnéznek, ha elmondom valakinek hogy sosem volt még barátom csodálkoznak, igyekszem tájékozott lenni, vidám vagyok ,jól elbeszélgetek az emberekkel, sokat járok társaságba stb.

Nyilván így látatlanba senki nem tudja a pontos okot, nem is azért szeretnék kapcsolatot hogy beálljak a sorba.

Mi a baj velem?


2019. aug. 30. 20:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben járok, húgom, úgyhogy valamennyire tudom, mit érzel. Én ezeket a hibákat követem el:

1) A közösségi oldalakon alig van fent képem.

2) Nyilvános helyen szorongok, ezért inkább kerülöm őket.

3) Nem tudok táncolni, és nincs az az alkoholmennyiség, ami ellenére a pasi ezt nem venné észre (A két legjobb barátnőm viszont szó szerint hódít vele a bulikon, ezért emeltem ki).

4) Túltolom a lelkességet, mindig minden körülmények között, ami úgy tűntet fel egy fiú előtt, mintha komolytalan volnék.

5) Egyetemen a smink vagy elegánsabb viselet nálam nem mindennapos.


Talán valamelyikben magadra ismersz. Tudom, hogy ezek 100% taszítják a legtöbb fiút. Kezdeményezés terén szerintem nagyon klassz, hogy jó beszélgetőpartner vagy. Azokkal pedig, akiknél megvan ez az instant "klikk" már az elején, na, azokhoz nagyon kell ragaszkodni, de ezt te is tudod. Talán ezekkel az emberekkel lesz meg az a kapcsolat, csak nem fog ilyen váratlanul érni, mint a filmekben. Én most neked nagyon "vak vezet világtalanat" vagyok, de ha egy tanácsot adnék, az sz lenne, hogy legyél önmagad. Klisé, de azokat az embereket gyűjti magad köré, akikre hosszú távon is számítani lehet. Közöttük meg tánha megtalálod azt a bizonyost... Én most tudatosan törekszem elegáns, olyan igazi nőcis lenni mostani félévvel. Kell az önbizalomnak és tényleg, tennünk kell azoknak a tekinteteknek a bevonzásáért. Remélem, tudtam valamit segíteni - bár kétlem. Ha mást nem, legalább tudod, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával. Szurkolok neked, így látatlanban is.

2019. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Az első igaz rám, a többi nem annyira:D


Az életemmel alapvetően elégedett vagyok, van egy-két dolog aki zavar magammal kapcsolatban de ezeken én tudok változtatni és dolgozom rajtuk.


Miért szeretnék..nem tudom. Valahol természetes hogy egy idő után az ember vágyik párkapcsolatra. Nyilváb nem arra gondolok hogy most akkor engem pár éven belül feleségül vegyen valaki, nem erről van szó. Szerintem ez természetes ha az embernek igénye van rá. Szeretnék szerelmes lenni, nyilván olyanba aki ezt viszonozza is.

2019. szept. 2. 22:07
 23/25 anonim ***** válasza:
47%
Túl pénzéhes vagy?
2019. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#20 vagyok.Es mi az amin valtoztatnod kell magadon,amivel. nem vagy elegedett?

Hogy nincsen most parod erzel olyat h nem tudsz igy elni v teljesen boldogtalan vagy?

2019. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok boldogtalan. Sőt, nagyon boldog vagyok így is.:)

Nem mástól várom el hogy azzá tegyen elsősorban.

Pl: jobb alakot akarok (több mint 10 éve sportolok de most egy ideje nagyon ráálltam), meg kéne tanulnom kevesebbet aggódni dolgokon, stb.

2019. szept. 3. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!