Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem volt még párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még párkapcsolatom, mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok 19 éves. Sosem volt még párkapcsolatom, eddig annyira nem zavart, de mostanában egyre inkább érzem hogy szeretnék.

Látom a környezetemben hogy a legtöbb embernek van/volt kapcsolata (mindenféle rosszindulat nélkül) olyanoknak is akik nem szépek vagy nem túl okosak.

Nen tartom magam csúnyának, vilagszépe sem vagyok persze, de azért viszonylag sokan megnéznek, ha elmondom valakinek hogy sosem volt még barátom csodálkoznak, igyekszem tájékozott lenni, vidám vagyok ,jól elbeszélgetek az emberekkel, sokat járok társaságba stb.

Nyilván így látatlanba senki nem tudja a pontos okot, nem is azért szeretnék kapcsolatot hogy beálljak a sorba.

Mi a baj velem?


2019. aug. 30. 20:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Nincs veled semmi baj. A legváratlanabb helyzetben fog felbukkanni, addig is add meg az esélyt az embereknek akik meg akarnak ismerni.
2019. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vészes a 19 év, nem kell félned még, hogy szingli nyanya maradsz majd :)
2019. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármi baj lenne veled. Nem maradtál le semmiről.

Egyetemen biztos jönnek majd sorban az udvarlók.

Eddig nem volt jelentkező vagy elhajtottad mert nem akartál kapcsolatot?

2019. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy sokszor járok társaságba, rendezvényekre, könnyen elbeszélgetek az emberekkel.
2019. aug. 30. 20:25
 5/25 A kérdező kommentje:

Már másodéves vagyok és eddig senki sem volt aki konkrétan próbálkozott volna. Szóval nem arról van szó hogy jöttek sorban én meh elhajtok mindenkit. Nem próbálkozott senki. Beszélgetünk, jól elvagyunk évfolyamtársakkal.

Most is volt egyetemi rendezvény ahol ott voltam, sok emberrel beszélgettem.

Az egyik sráccal valahogy feljött ez a téma és megkérdezte hogyhogy nem volt eddig barátom. Erre nem igazán tudok mit mondani:D

2019. aug. 30. 20:28
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehet annyira szép vagy, hogy nem mernek próbállkozni.
2019. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok az.

De egyebként meg azoknak a lányoknak akik mindenkinek bejönnek is mindig összejön valami, mindig próbálkoznak náluk maximum szelektálnak.

2019. aug. 30. 20:40
 8/25 A kérdező kommentje:
De mint írtam nálam nem szokott nagyon próbálkozni senki, azt látom ha néz/megnéz de nem jön oda vagy nem úgy.
2019. aug. 30. 20:40
 9/25 anonim ***** válasza:
Lehet negatív az aurád, akkor és félnek tőled :D
2019. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem hinném , legalábbis én magamat nem olyannak ítélem. Vidám ember vagyok, az esetek 95%-ban, sokszor mosolygok csak úgy.
2019. aug. 30. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!