Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem volt még párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még párkapcsolatom, mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok 19 éves. Sosem volt még párkapcsolatom, eddig annyira nem zavart, de mostanában egyre inkább érzem hogy szeretnék.

Látom a környezetemben hogy a legtöbb embernek van/volt kapcsolata (mindenféle rosszindulat nélkül) olyanoknak is akik nem szépek vagy nem túl okosak.

Nen tartom magam csúnyának, vilagszépe sem vagyok persze, de azért viszonylag sokan megnéznek, ha elmondom valakinek hogy sosem volt még barátom csodálkoznak, igyekszem tájékozott lenni, vidám vagyok ,jól elbeszélgetek az emberekkel, sokat járok társaságba stb.

Nyilván így látatlanba senki nem tudja a pontos okot, nem is azért szeretnék kapcsolatot hogy beálljak a sorba.

Mi a baj velem?


2019. aug. 30. 20:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy az a tucat lány mint a többiek, valamivel kitűnsz közülük és őket könnyebben kaphatóak találják, ezért inkább náluk próbálkoznak.
2019. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy fél éves kapcsolatom volt eddig, elég toxikus volt a hölgy. Ő azóta éli világát, van kapcsolata. Nekem meg hosszú időre elment a kedvem az egésztől.


22 vagyok, egyetemen egyszer mertem próbálkozni egy lánynál, de nem jött össze. Eléggé tapasztalatlan vagyok párkapcsolatok téren, kezdeményezés nagyon nehéz számomra.


Mostanaban kezdem érezni, hogy szuksegem lenne már valakire, már jól esne valakivel csak ugy együtt lenni.


Átérzem a helyzeted. Múltkor hosszan neztem egy fiatal párt, egyszerűen rajtuk maradt a szemem.

2019. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Mi a francot siránkoztok?

Én 31 éves vagyok, sosem volt még komoly kapcsolatom és nem is lesz. 10 évem van nagyjából hátra, szóval dolgozom, élek, bulizok, felszedek egy éjszakás nöket, persze jó hamar közlöm velük, hogy maximum szex a történet, többet ne várjanak tölem. Aki mégis próbálkozik, azt lekoptatom.

Igen szar így, jó lenne egy társ. De mi a francot kéne csinálnom, tönkretenni valaki életét? Ezért inkább nem is agyalok rajta.


Ez van ebből kell a legtöbbet kihoznom, majd meghalnom. Ez sem zavar, mindenki meghal egyszer. Csak az isten szerelmére, mérjétek már fel, mit kaptatok az élettől és éljetek már vele, minek hülyeségen rinyálni, a vége akkor is az, hogy meghalunk mind.

Akkor is, ha rinyálsz és akkor is, ha jól érzed magad közben.

Szóval én mentem is bulizni, sziasztok :))

2019. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13: Miből gondolod, hogy 10 éved van? Átlag magyar élettartam férfinál 70 év, szóval még 40 -re számíthatsz. Mire ez a negativitás?
2019. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
55%
Az az oka, hogy elhitted, csak a férfi próbálkozhat.
2019. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem volt mert nem teszel érte semmit. Leírtad, hogy te csak elvagy a kis világodban, eljárkálsz, beszélgetsz, mindenkire mosolyogsz és ennyi. De nem kezdeményezel, nem adsz jeleket, nincs kiszemleted, nem flörtölsz. Nem teszel semmit csak várod hogy majd valaki odamegy és felszed, úgy hogy semmi jelet nem adtál hogy erre te nyitott vagy..nem gondolatolvasok a ferfiak. Ha akarsz valamit, tegyél érte.
2019. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ebben igazad lehet. Kezdeményeztem egyébként már én a srácnál (aki elég félreeérthető volt) de nem lett belöle semmi azóta meg valahogy nem.

Kiszemeltem van.

Flörtölni meg őszintén nem tudom hogy kell.

2019. aug. 31. 09:32
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen baj veled, hogy azt várod, hogy a szádba repüljön a sültgalamb.

Ha tetszik valaki, neked kell odamenni, elhívni randira. Arra hiába vársz, hogy majd belefutsz egy gondolatolvasóba, aki majd tudja, hogy titkon arra vágysz, hogy bepróbálkozzon nálad.

Ha a pasik nem jönnek hozzád, akkor neked kell a pasikhoz menni. Ennyi.

2019. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb problémám, hogy feltettél egy kérdést, de nem adtál meg semmilyen információt, ami alapján válazolni tudna rá olyan aki nem ismer/ sosem találkozott veled / sosem látott.
2019. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél parkapcsolatot?Elégedett vagy magaddal és az életeddel?Min kell valtozttnod?
2019. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!