Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sulykolja a média a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sulykolja a média a mamahotel lakókról, hogy értéktelenebbek mint akit önállóak? 43/ N

Figyelt kérdés
Igen én visszaköltöztem a szüleimhez 5 évvel ezelôtt, mert mint derült égbôl a villámcsapàs skizofrén lettem. Ràadàsul a szüleim is fogyatékosak, ôk is rám vannak szorulva, így egymàst segítjük. Egyedül nagyon nehezen tudnék csak megélni, a tartalékaimat pedig nem szeretném teljesen felèlni. Gyerekem nincs, többé pedig párkapcsolatot sem szeretnék a betegségem miatt, amihez szorongàs és depresszió is társul.
2019. aug. 30. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Off


Kérdező, amiket most leírok ne vedd magadra és azok az otthon élők sem akik mondjuk tényleg besegítenek otthon, beleadnak a rezsibe vagy a szüleiket ápolják, vagy valami válást követően kényszerültek hazaköltözni.

Én nem csodálom, ha valakinek nincsen pénze lakásra vagy albérletre például.


Azért a nők hangoztatják, mert ők szívják meg egy vérbeli mamahotelessel.

A legtöbb mama hoteles férfi ugyanis totálisan kiszolgáltatja magát a női családtagokkal, a rezsibe sem adnak bele. Házimunka nuku. Rokoni körben is kettő ilyen jómadár van a lánytestvéreik csicskák, anyukák szintén. Nem azzal van a baj, ha valaki szülőkkel lakik, hanem az hogy sokszor ez ezzel jár. És a társkereső nők/férfiak meg nem akarnak második anyukájuk lenni egy ilyen embernek.

2019. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hardcore techno? Azt én is imádom :) Amúgy szard le hogy ki mit gondol.38N
2019. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te eseted pont nem a mamahotel kategóriába tartozik. Egészségügyi okai vannak annak, hogy együtt éltek és nem kényelmi.

A mamahotelesek legfőbb jellemzője, hogy érzelmileg és anyagilag sem képes valaki leválni a szülőkről, az ilyen korban már elvárható tevékenységekről, önállósodásról nem is beszélve. Gondolok itt arra, hogy ruhát mosni, hajtogatni, ágyneműt húzni büdös, ahogy főzni is pl. Készen megkap az ember mindent. Én ezeket tartom furának és érthetetlennek.

2019. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!