Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a média határozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a média határozza meg az aktuális ideált?

Figyelt kérdés
Férfiként unalmas már ez a sok "celebes" kérdés. Ez a jó, meg az a jó, mindig az aktuális médiaszenzációk alapján. Például most Palvin Barbi minden 3. kérdés. És róla áradoznak, hogy milyen szép. Pedig egyrészt sok szebb van, akiről azt sem tudják kicsoda, másrészt amíg a média nem tunkolta belént, 5-6 éve még senki sem tudta, hogy kicsoda! Tehát elég, ha valakiről kijelentik a tévében, hogy "holnaptól ő a szép" és mindenki elhiszi, hogy ez a követendő példa? Ha elég sokáig sulykoljuk a hülyeséget, magunk is elhisszük. De ennyire? Magyarán, ha mondjuk elég pénzem van, hogy 2-3 évig napi 20 percet reklámozzanak, egy ország lesz odáig értem?

2019. júl. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Csak az egyszerűen befolyásolható embereket lehet így meggyőzni.

Palvin Barbi szerintem szép, de nem olyan nagyon, hogy itt mindenki róla áradozzon.

Szerintem vannak olyan dolgok, amik sose lesznek idálok. Például hiába menne gyakran a tv-ben, elképzelni nem tudom, hogy a nők odáig legyenek egy olyan férfiért, akinek kb 5 foga van.


L

2019. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valakiknek biztos. Nekem nem.
2019. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Van a tudatos és a tudatalatti gondolkodás. Egy ember mindennapjainak 95%-át a tudatalatti határozza meg. Amikor iszol, eszel, utazol, zenét hallgatsz, megszokott dolgokat csinálsz, az is mind tudatalatti, berögzött cselekvési formák. Ha vezetni tanulsz, az addig tudatos amíg meg nem tanulod.


A médiának, a reklámoknak is az a feladata, hogy az emberekbe égessenek információkat. Ha te nem is olvasod vagy nézed meg tudatosan azt a reklámot vagy képet, a tudatalattid felfogja, feldolgozza, elraktározza.


Ilyen a megszületésünk utáni 6-8 év is. Amik ott berögzülnek, amit akkor és ott látunk, az meghatározza az egész életünket, de legalábbis azok a viselkedési minták meghatározók lesznek.


Hiú ábránd azt hinni, hogy "rám nem hat semmi". Ha megnézzük, ultra ostoba trendek is világméretűvé növik ki magukat, pl. az XY challenge-k. Vagy a divatirányzatok. Ezért is van az, ha egy kedvenc influenszered felvesz egy szakadt farmert és egy piros tornacipőt, azt te úgy értelmezed, ezt neked le kell másolnod. Lásd: kiszaggatott térdű farmer mint divat, Vans és egyéb tornacipő. Vagy pl. szakáll. Az hogy jól áll-e nem számít, ez a divat, a nyáj után kell futni.


Ezek után és a történelmet, az emberi tömegpszichózist és a befolyásolhatóságot figyelembe véve, maximálisan igaz, hogy a médián keresztül határoznak meg MINDENT!

2019. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Még ha nem is határozza meg, nagyban befolyásolja. Palvin Barbara mindazonáltal, hogy egy csinos nő, nem feltétlenül akkora durranás, mint amilyennek beállítják. Persze ezzel nem azt mondom, hogy csúnya, de tegyük a szívünkre a kezünket és mondjuk úgy, hogy az instára fellépve 5 perc alatt ne találnánk vagy egy tucatot, aki hasonlóan néz ki. Persze, lehet mondani, hogy az instalányok meg vannak csinálva, de a PB is meg van csinálva, abból él, hogy meg van csinálva. Ha az összes lány meg lenne csinálva, ugyan úgy nem lenne semmi különös ezekben a nőkben, mint akkor, ha az emberiség a sminket soha nem is ismerte volna.

33/f

2019. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már akinek meghatározza. Nekem pl hiába mondja hogy most ez a szép, meg ez a divat. Akkor is csak arra mozdulok rá akire eddig is. Ugyan azt a tipust dugom régóta.
2019. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!