Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos szerintetek a jól kinéző közösségi média profil?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, egy 15 ezres városban élek.


Jó vágásúnak tartanak, de az online profilom elég béna.


Mennyire számít ez? Mivel lehet jobb, ha jó profilja van valakinek?


2019. aug. 6. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kell, hogy számítson?
2019. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 SHARON TATE ***** válasza:
39%
Érdemes kipofozni az oldalad még akkor is ha nem ott éled az életed. Az hogy mit posztolsz miket osztassz meg mérvadó lehet és igényességet tükröz.
2019. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Hihetetlen hogy ez számít a társkeresésben, az én közösségi oldalán nagyon egyszerű,ugyanis nincs,a személyes kapcsolatokat kedvelem!

Bár igaz, nincs barátnőm, szóval lehet tényleg ez itt a hiba... De ez akkor is hihetetlen

25/F

2019. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan annyira, mint az Orbán portré WC papír. Kuriózumnak kuriózum, de ugyan azt tudod vele csinálni, mint a simával.

33/f

2019. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Viva Fidesz!
2019. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Nekem 3 facebook profilom van. Van egy, amivel meg tudom nézni azoknak a csoportoknak a posztjait, amik érdekelnek. Kb fél éve nem léptem fel rá, egyébként ott lánynak adom ki magam.


Van egy profilom fejlesztéshez, illetve hogy fel tudjak menni paklira.


És van a valódi profilom, amit csak azért nem töröltem még, merr ahhoz igazolnom kéne a személyazonosságomat.


Van barátnőm. Vond le a következtetéseket.

2019. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy a nokenek csak az a fontos. Azt nezik meg eloszor hogy milyen az fb/insta oldalad, hany kovetod van, milyen kepek stb.

A masik hogy valamiert nagyon imadjak ha iphoneja van a pasinak, azt hiszik az jelenti a menoseget es a gazdagsagot.....

2019. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pont annyira mint a Sztálinos WC deszka volt.
2019. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
#7 az iPhone alapján jogosan vonhatnak le a következtetést, hogy a tulajdonosa jómódú, mivel azt csak azok engedhetik meg maguknak. A probléma ott van, hogy nem csak azok engedik meg maguknak. :)
2019. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

"Az a baj, hogy a nokenek csak az a fontos"


A tini lányoknak!


Ha nem használod nem baj, ha nem írogatsz rá az sem baj.

Az a baj, ha tele van piás, vállalhatatlan partifotókkal, belinkelt félmeztelen csajokkal, mindenféle bölcsnek vélt idézetekkel, csupa primitív posztokkal. A semmi ezerszer jobb.

2019. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!