Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos szerintetek a jól kinéző közösségi média profil?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, egy 15 ezres városban élek.


Jó vágásúnak tartanak, de az online profilom elég béna.


Mennyire számít ez? Mivel lehet jobb, ha jó profilja van valakinek?


2019. aug. 6. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
75-ért már lehet iPhone-t kapni bolondok. Kb minden 3. ismertetőmnek az van. Egy jobb mosógép (pl 1 AEG) többe kerül :)
2019. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"#7 az iPhone alapján jogosan vonhatnak le a következtetést, hogy a tulajdonosa jómódú, mivel azt csak azok engedhetik meg maguknak. "


Az utolsó csóró proligyerek is megveszi részletre.

2019. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy béna a profilod? Mit értesz ez alatt?


Szerintem aki jó vágású, az a képein is az, aki meg béna, arról nemigen készülnek jó fotók, max ha retusál, vagy fotó trükköket alkalmaz, de akkor meg értelmes embernek feltūnik, hogy azok mesterkélt képek...

2019. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
#11,12 légyszi értelmezzétek is amit írtam. ;)
2019. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

23 éves lány vagyok és egy képem sincs instagramon, pedig imádom kiöltözni stb. De úgy érzem, hogy nem kell a visszajelzés senkitől, hogy 100 %-ig biztos legyek abban, hogy jó csaj vagyok. Facebookon is csak kicsiben van fent profilképem és ennyi.


A látszat csajoknak lehet számít bármit is egy jó profil, nekem személy szerint semmit sem ér. Nem érdekel egyáltalán. Sőt nekem sok ez a mai magamutogatás már, itt vettem a cipőm, ott ettem az ebédet, itt ittam a koktélomat, ott nyaraltam a pasimmal stbstb. :D


Szerintem ne törődj vele! :))

2019. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Maga a "közösségi média" nem fontos, csak sokan ezt nem hiszik el. :))
2019. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én megnézem a profilt, ha van rá lehetőség, volt, akivel azért nem lett folytatás, mert minden nőnek csapta a szelet, nem vagyok betegesen féltékeny típus, de ez nekem nem hiányzott.
2019. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!