Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csal olyan sok nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal olyan sok nő a képekkel az interneten társkereséskor? Ciki az első randi legelején jelezni az eltérést és konkrétan ott hagyni az illetőt?

Figyelt kérdés

Az alábbiakat tapasztalom én is, és számos barátom, aki szintén neten keres férfit/nőt:

- agyonretusált képek: gyakorlatilag csak szem van, az orr már nem is látszik

- előnyös póz: akinek nincs melle, az úgy fotózza, mintha volna, aki túlsúlyos, igyekszik nagyon karcsúnak mutatkozni, stb.

- régi képek: 5 éve egyszer véletlenül készült róla egy előnyös kép, felteszi. Tényleg nem is sejti, hogy változott azóta? És 5 éve sem volt hiteles az a kép.

- nincs egész alakos kép: na az mindig gyanús. Legritkább esetben a jó alakú, magukkal elégedett emberek titkolják "bomba" formájukat.

- tudatosan elrejtett hibák: odafésült haj, ahol bőrhiba van, eltakart elváltozás, mindig ugyanolyan pózból készült szelfi


Két dolog tud nagyon leleplező lenni szerintem. Az egyik, ha még randi előtt látni a személyről egy sima képet, ami nem szelfi, nincs megvágva, és így kiderül, milyen is az illető valójában félórányi filterezés nélkül. Ilyet persze jó esetben kérni kell, a válasz legtöbbször "nincs több képem, nem szeretem, ha fotóznak". Ismerős válasz, nyílván... A másik a kellemetlenebb: a személyes találkozás.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



2019. aug. 25. 16:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%

Azért van ez, mert a pasik sokkal vizuálisabbak mint a nők, és egyáltalán nem érdeklik a nők belső tulajdonságai.


Egy pl. viszonylag nem vagyok rossz nő. Küldök képet a pasinak, sokat beszélgetünk viberen stb. Jönnek mennek a képek, egyszer küldtem neki egy szelfit, túrázás közben. Mivel hirtelen jött a túraprogram, azt kapkodtam magamra, amit a nyaralónkba találtam. 3Xl-es pulóver, semmi smink, azt tudni kell hogy rúzs nélkül olyan fehér a szám natúrban, hogy meg szokták kérdezni hogy nem ájulok e éppen.

Erre a fotóra soha többé nem írt a srác.

Értem én hogy nem előnyös a kép, de az is én vagyok, na de ennyi tolerancia nincs a faszikban?

Felháborító.

Pedig én még nem is panaszkodhatok mert vékony vagyok meg jó arc. Nem szorulok arra hogy akár csak egy évvel régebbi képet tegyek ki. El sem tudom képzelni hogy alázzák a többi nőt.

Undorítóak. Már nem is találkozok senkivel.

Úgyis csak retkesek büdösek, szutykok jönnek. De elvárás az van!

2019. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb nőként ismerkedtem netes társkeresőn. Csak egy távolabbi képet tettem fel magamról, a visszaélések miatt. Mikor egy korban hozzám illő pasival találkoztam meglepődött, hogy milyen jól nézek ki. Mert Ő azt hitte, hogy sokkal lepukkantabb vagyok, azért nem reklámozom agyon magam. A képekkel egyébként csúnyán vissza lehet élni.
2019. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
13%

" Miért csal olyan sok nő a képekkel az interneten társkereséskor? "

Ín egy férfi vagyok, de Én is szoktam a jépéimmel csalni csak pont fordítva,elrontom a képet nert amúgy túl jólnnézek ki és így senki nem akarna velem ismerkedni,mert nem hinnék el,hogy tényleg Én volnék.

2019. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
91%

Nőként írom ezt úgy hogy interneten ismerkedem már évek óta.

Max egy éves képeket teszek fel és van kép csere is mielőtt találkozunk. Sőt én még háttér ellenőrzést is végzek online.. .


Ha nem tálalok valós információt vagy képet akkor el sem megyek.


Pl egyszer egy orvossal találkoztam volna, az adott kórház honlapján nem volt olyan nevezetű orvos..

El sem mentem...

2019. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi eselyet latod annak h ha valaki egy reggeli kocos pattanasos morcos kepet tesz fel, na te epp abba fogsz beleszeretni?

A ferfiak vizualisak, az insta, a fb teljesithetetlen elvarasokat tamaszt a nok (es sokszor a ffiak) kinezetevel kapcsolatban, nem mondom h a ferdites szep dolog, de randiig sem jutnatok el ha mindenki vallalna magat 100%osan. Ugyis azt valasztanatok aki kb egy instamodellhez hasonlit.

Mint ahogyan elso randira sem szabadidoalsoban v strandpapucsban mesz el, hanem kinyalod magad h imponalj.

2019. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!