Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csal olyan sok nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal olyan sok nő a képekkel az interneten társkereséskor? Ciki az első randi legelején jelezni az eltérést és konkrétan ott hagyni az illetőt?

Figyelt kérdés

Az alábbiakat tapasztalom én is, és számos barátom, aki szintén neten keres férfit/nőt:

- agyonretusált képek: gyakorlatilag csak szem van, az orr már nem is látszik

- előnyös póz: akinek nincs melle, az úgy fotózza, mintha volna, aki túlsúlyos, igyekszik nagyon karcsúnak mutatkozni, stb.

- régi képek: 5 éve egyszer véletlenül készült róla egy előnyös kép, felteszi. Tényleg nem is sejti, hogy változott azóta? És 5 éve sem volt hiteles az a kép.

- nincs egész alakos kép: na az mindig gyanús. Legritkább esetben a jó alakú, magukkal elégedett emberek titkolják "bomba" formájukat.

- tudatosan elrejtett hibák: odafésült haj, ahol bőrhiba van, eltakart elváltozás, mindig ugyanolyan pózból készült szelfi


Két dolog tud nagyon leleplező lenni szerintem. Az egyik, ha még randi előtt látni a személyről egy sima képet, ami nem szelfi, nincs megvágva, és így kiderül, milyen is az illető valójában félórányi filterezés nélkül. Ilyet persze jó esetben kérni kell, a válasz legtöbbször "nincs több képem, nem szeretem, ha fotóznak". Ismerős válasz, nyílván... A másik a kellemetlenebb: a személyes találkozás.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



2019. aug. 25. 16:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
76%
Férfiak is ezer éves fotókkal nyomulnak, úgyhogy kár ez az álszent duma. Nekem nem egy bevallotta, hogy a képen látható kinézetéhez képest már 20 kilóval több és konkrétan olyan igénytelen, hogy egy csomó rossz foga van. És így akar vékony, igényes nőket felszedni. Most attól, hogy kiteszi az 5-10 éves fotóját, még nem fog összejönni.
2019. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Felmérések bizonyítják, és ismerős lányoktól is hallottam, hogy a pasik leginkább a magasságukról és az életkorukról hazudnak. Az sem jobb, mint a filterezés... Igazából egyik csalás sem oké. Mindenesetre a pasik csalásai jóval ritkábbak. Lehet, hogy még csalni is lusták vagyunk? :D

A valóságban sokkal kevesebb nő mer ismerkedni, mint neten biztonságban a gép/telefon mögött. Megértem. Bár sok nővel beszéltem, aki meg hiányolja, hogy élőben nem kezdeményeznek a pasik. Az a helyzet, nem olyan most a társadalmi elfogadottsága az élőben történő megszólításnak. Jó, ha nem fúj le paprika spray-vel az illető.

2019. aug. 26. 17:09
 23/35 anonim ***** válasza:
96%

Azt kell mondjam, nekem akkor baromi mákom volt. Négy éves kapcsolat után egyedül maradtam, akkor már egy éve voltam egyedül. Regisztráltam egy netes társkeresőre. Találtam egy vékony és átlagos testalkat közötti lányt. Szép hosszú haj, de nagyon sápadt, nyúzott arc, a szeme mégis megfogott a képen. Tudtam, hogy nem retusált kép, télikabátban volt, egy barátnője készítette róla, amikor sétáltak. Ezt a képet tette ki a társkeresőre. Írtam neki, két levélváltás után telefonszámot cseréltünk, hetekig beszélgettünk, aztán találkoztunk. Közben már tavasz lett, és csak néztem, amikor a megbeszélt kávézó előtt jön a körúton egy nagyon szép, csinos, dekoratív, ragyogó szemű fiatal nő. Arca szép, szabályos, bőre hibátlan, fehér (de már nem sápadt), nem nyúzott az arca. Azt már telefonon levettem, hogy szép a beszéde, kedves, és átlag felett művelt és okos, de a külseje őszintén meglepett. Mint kiderült aztán, az a fénykép egy kéthetes kórházi tartózkodása után készült egy héttel, mikor barátnőjével kimentek a parkba sétálni, akkor kapta le őt mobillal a másik lány. (előtte két hétig volt intenzív osztályon, ezért volt olyan halovány és elgyötört arca a fotón).

Szóval nálam fordítva jött be a "csalódás" a fényképes sztorival. (Idén tavasz óta a feleségem:)

2019. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%

#23: Igen, baromi nagy mákod volt. Léteznek ilyen nők is, de jelentős kisebbségben vannak.

Persze felmerül a kérdés, hogy ha ő tényleg annyira szép nő, akkor miért egy viszonylag előnytelen képet tett fel magáról? Ennyire buta vagy naiv lenne?

Szerintem épp ellenkezőleg. Igenis tisztában van magával. Azon a képen is ő volt egy adott élethelyzetben. Nem egy "istennő", hanem egy hús-vér ember, akinek vannak hibái és ami még fontosabb: nem is próbálja titkolni ezt. Szerintem már ettől vonzóvá válhat.

Talán ha egy előnyösebb képet tesz ki, akkor sokkal többen ráírnak, de messze nem biztos, hogy jobban járt volna. Így kisebb volt a "merítés", de aki írt neki, az a képen látható sápadt, de csillogó szemű nőben is meglátta azt, akit keres.

Tehát kimaxolt, agyonfilterezett képekkel szerintem biztosan sokkal több "kapása" lesz egy nőnek. De mit ér vele, ha az érdeklődők többségének az a tökéletes nő kell és nem ő maga?

2019. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Hiszitek vagy nem,kétszer( egymás után )jobb nő jött a randira mint a társkeresős képen volt. Egyiknek jobban mondva egy rossz képe volt fent,amin nem sok minden látszott. A másiknak pedig kb 5éves képek,25 volt amikor randiztunk képeken kislányosabb alakja volt mint élőben. Sőt volt egy harmadik eset is....életem 5 legjobb randija közt van ez a 3 bár mindegyik lerázással végződött. :(

Arra jutottam,biztos kellemetlen lett volna ha 1000 farok kép kűldős pattanásos dagadt pasi felismeri őket ezért egy olyan régi képet tettek fel amire "végűlis" hasonlítanak. Köv válaszba írok egy ellenpéldát is.

2019. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
16%

Volt egy lány! Nem mondom hogy nem ő volt a képeken de a nagy löttyedt hasa az igénytelenűl borotvált lába és az ápolatlan haja helyett egy jó nő volt a képeken. Na de ami egy képen nincs rajta,nem tud űlni szétfolyik a széken, enni, normális stílusba és hangerővel beszélni....

Egyszer a buszon megláttam egy lányt,nagymamájával volt nem mertem leszólítani de tetszett,bapszemüveg vt rajta....megtaláltam társkeresőn gondoltam ez az én szerencsém. Elég fura képek voltak fent de .....randiztunk. Nos az a napszemüveg azért takart akkor ezt azt, na meg a néma mosoly is az ápolatlan fogakat,full beszédhibás volt kedvenc együttese nevét nem tudta kimondani 3x ra sem..;) Görnyedten űlt melettem a villamoson;(

2019. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak nehany selfie van, mert tenyleg utalom, ha mas fotoz. Arra valahogy nagyon ragorcsolok es az arcomon is latszik. Altalaban, ha mas keszit rolam fotot, akkor ugy nezek rajtuk ki, mint egy drogos, alkoholista, ugyhogy torlom mindet.


Selfiek is csak azert vannak, hogy lecsekkoljam a sminkemet.


Mondjuk en fura vagyok, inkabb Skype-olnek, ott latsz es hallasz mindent. Egy kep az barmennyire valos, megiscsak egy pillanatot kap el. De Skype-olni a legtobb pasi nem mer.


Es oszinten szolva paranoias is vagyok, nem szivesen kuldozgetnek kepeket masoknak, meg facebook-on es kep nelkul es alneven vagyok fent.


De hogy a kerdesre is valaszoljak, azert "csalnak" mert mindenki a legelonyosebb csomagolasban szeretne magat eladni. Miert "magasabbak" a ferfiak online? Amikor talalkozunk, ugyis elos latasra kiderul. Miert irnak alacsonyabb eletkort? Mert mindenki szeretne egy kis figyelmet.


28l

2019. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
90%

Mintha a társkeresőn bóklászó férfiak olyan tökéletes külsejűek lennének...

Guminő való nektek.

2019. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%

Pasik:

170 cm a társkeresőn, élőben totál egymagas velem (165 vagyok). Jó, ennek ellenére beleszerettem, volt 14 hónap távkapcsolatunk megszakításokkal.

Viccesek a pasik amúgy a magasságukkal, mert miatta pattintottam egy pár cm-rel magasabbat, aki bevádolt, hogy azért nem kell, mert alacsony. ("Bátyja, ha látnád, kiért mentél a levesbe....") Ja amúgy annak tetszettem, de mikor le lett építve, még meggyanúsított, szerinte nem is én vagyok a képeken. ("Valóban, szerintem anyukád van rajta.")


Másik kettő 5 éves képekkel nyomul, ahol 25 kilóval kevesebb volt.


Egyik tök helyes volt. Találkozunk, még mindig helyes. Aztán megszólal, és látom, elől nincs foga...


A napszemüveges képek a legjobbak. Aki ilyet tesz ki, az maximum napszemüvegben néz ki valahogy, nem véletlen olyan van fent...


Ti is tudtok alkotni, ne aggódjatok....

2019. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
87%

Nőként én csak a férfioldalt láttam. Már amikor régebben társkeresőztem.

A kettő lebosszantóbb dolog:

1. amikor a pasi 10 centit letagad a magasságából. Kiírja hogy 180 centi én meg tök örülök, hogy végre velem egy magasságú. Semmi bajom nem lenne ha őszintén megmondaná hogy 170. De úgysem lesz belőle így semmi tehát nem értem.

2. a cseten fossa a szót, élőben meg harapófogóval kell a szájából kihúzni a szavakat.

2019. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!